| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Frýdek-Místek

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4979  [Dalších 4949 >>]
lenkaa.kluci02/00 04/0305/07 73266
21.1.2013 12:38:47
Ahojky my chodime na alergologii do Mistku na rivieru tam jak je doktor Dudek do te skolky ted presne nevim jak se ta skolka jmenuje.K doktorce Jakodivisove a naprosta spokojenost.Vim ,ze holky nepeli chvala na doktorku Stuchlikovou myslim ,ze ma sidlo na Slezske.
ewka, honza a adélka 54871
16.1.2013 20:52:43
Ahoj,
zdravím v novém roce a doufám, že se všem dobře daří.


Mám prosbu, dneska se mi Honza z něčeho osypal, a protože to není první problém, tak jsem se konečně odhodlala pro alergologii. Poradíte kam zajít?

Díky moc.
Mamisek 92670
3.7.2012 14:18:41
U nás samé jedničky ~R^
A druhá už se po prázdninách taky chystá do školy. už se těší...
Janča+Adélka9/05 a Simonka5/08 25314
28.6.2012 22:00:09
Taky přeji pěkné vysvědčení, krásné prázdniny a ještě krásnější počasí. Papá~3~~3~~3~
Vladi,Vojta 3/00 Anička 6/04 51184
28.6.2012 19:54:49
Taky přejeme všem hezké prázdniny. Začátek asi bude stát za to. Aspoň to počasí slibují.

Takže ještě zítra vyvedceni. Snad bude u všech hezké.
lenkaa.kluci02/00 04/0305/07 73266
26.6.2012 11:23:58
Ahojky holky preji Vam krasnou dovcu a detem at si odpocinou a budoucim prvnackum uspesny start~R^
Katka + 2
  • 
21.5.2012 23:16:42
Prosím, kde je na Frýdecku-Místecku a v okolí samosběr jahod. Moc díky
Aiša+4 101190
1.5.2012 20:31:33
Ahoj holky,není tu někdo z Kozlovic?
Janča+Adélka9/05 a Simonka5/08 25314
1.5.2012 19:29:53
Mamísku gratuluji tobě i Ondráškovi a k dobré duši....není nic ubožejšího. Teď abys vydávala více enrgie a ujišťovala své dcerky o tom, jak je miluješ. Takové lidi bych vraždila.

Moje zkušenosti s porodnicí...poprvé bych ocenila aktivitu a zájem, co o mě měli až podruhé, kdy jsem to ani nepotřebovala. Poprvé jsem měla císař, psychicky jsem na tom byla celkem blbě, chtěla jsem co nejdříve domů, malá neustále řvala, že si s ní nevěděli rady ani dětské sestry. Podruhé přirozený porod, ale zase komplikovaný. Atb jsem měla taky, ale času jsem měla dost. Kontrakce byly po 5 minutách a méně asi 10 hodin. Takže jsem ATB stihla fakt v klídečku. Neustále tam chodila asistentka, kontrolovala, ptala se na jizvu po císaři, ale je fakt, že za celý den jsem jsem šla rodit jako první a než jsem večer porodila, stačili odrodit další dvě, takže frmol to nebyl, snad proto mě malá tak trápila. Dětská sestřička si ji tak zamilovala, že za mnou chodila někkolikrát denně na pokoj, při kontrole děts. dr. mi řekla, ať ležím, že vše obstará a pořád se vymlouvala na to, že jsem si u porodu užila dost, ať odpočívám. Strašně pěkně na ni mluvila, nevím proč, ale nevadilo mi to, jen jsem si myslela, že bych za to byla ráda tenkrát poprvé.
Jedinou špatnou zkušenost jsem měla s jedním dr. na příjmu, když jsem tam byla den předem jako planý poplach (měla jsem kontrakce po 3-8minutách a jelikož jsem nerodila poprvé přirozeně, tak jsem nevěděla). Sestra, která mě pak druhý den přijímala, mě uvítala s úsměvem a že prý mě už čekali~t~ - vyvodili si to z ozev, které minulému dr. přišli o ničem, na špinění mi řekl, že mám asi hemeroidy - neměla jsem, byl fakt hnusný~4~
Mufina + 4 rarášci 5426
25.4.2012 10:34:15
Mamisku, ale máš to za sebou ~;((
Trochu mi to připomíná můj druhý porod, taky měli frmol a byla jsem na sále sama, sem tam jen proběhla sestra. Na monitoru jsem byla celou věčnost (nesnáším to ležení u toho), antibiotika mi taky dali tak, že nestihla zapůsobit ani první dávka, malý se taky hodně tlačil, tak jsem volala, že rodím, sestra po chvíli přiběhla, koukla a mohla jsem tlačit, dr. ale přijít stihla, asi byla hned vedle. A v podstatě chvíli po porodu mě odvezli na pokoj, potřebovali sál pro další a malého jsem viděla jen chviličku po narození a pak asi až za dalších 5 hodin, kdy jsem si za ním už mohla dojít po svých. Ale vesměs mám s touto porodnicí kladné zkušennosti a pocity, záleží hodně i na tom na jaký personál natrefíš, ale myslím, že až na jednoho dr. a jednu sestru jsou všichni dobří. Hodlám tam rodit zase.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4979  [Dalších 4949 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.