| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18253  [Dalších 18233 >>]
TaJ 81121
4.5.2024 17:40:42
Větře, tak světla by měl dost, ložnice má na jedné straně okno na východ sa na druhé dvě střešní okna na západ... S vlhkostí to asi bude horší...ale primárně mi jde hlavně o to, aby nějak intenzivně nevoněl, když tam spíme...
Vítr z hor 100046
4.5.2024 17:21:21
Prognoza nic moc. Podle me potrebuje vysokou vzdusnou vlhkost a spoustu svetla. Zkusila jsem pestovat eukalyptus parkrat doma i v praci a nikdy to nevyslo. Dokonce ani kdyz se staraly prepeclive kolegyne. S kazdym nove zakoupenym eukalyptem, ktery jsem umistila dovnitr, to slo rychle s kopce.

Ale jde to, byt teda ne v dome. Loni jsem koupila maly cancourek Eucalyptus cinerea. Postupne jsem ho presazovala vzdy do o par cm vetsiho kvetinace. Na zimu skoncil ve skleniku, a i kdyz mel na jare trochu odrbane a zahnedle listy, tak prezil!
Hezky obrazil, snad zase poporoste. Minuly tyden jsem ho vytahla ven ze skleniku, i loni stravil leto venku.

Cilem je mit dostatecny zdroj vetvicek do vazy, kdyz uz to pestovani doma nefunguje.
TaJ 81121
4.5.2024 16:20:54
Magrato, právě kvůli tomu čištění vzduchu mě taky zaujal...kromě toho, že se mi moc líbí...
TaJ 81121
4.5.2024 16:19:59
Neznámá, tak u nás se kytkám obvykle daří dobře, klidně to s ním zkusím🙂, šlo mi spíš o to, aby nám v té ložnici nějak výrazně nevoněl...
magrata1 95172
4.5.2024 16:11:37
Eukalyptus by měl čistit vzduch. Měla jsem možná i živý, mám pocit, že to je jedna z mou rukou zahubených kytek. Pamatuji si, že byl součástí nějaké řezané kytice a nijak vůní nerušil. Nezaznamenala jsem ji.
magrata1 95172
4.5.2024 16:09:05
Téma péče o pokojovky jsme kdysi v pubertě uplatnily ve veršovaném dopisu, který jsme psali rodičům do Kanady:

Jen kaktusy ještě žijí
neboť málo vody pijí~t~~v~
neznámá 91073
4.5.2024 15:58:37
Mě vždy zašel, ale mě chcípnout všechny pokojovky a on zaschne a vypadá jak živý.~:-D
A nechá se i hezký sušený koupit.
TaJ 81121
4.5.2024 15:43:57
Předěláváme trochu ložnici a kromě povlečení a pár dalších doplňků se vzorem eukalyptu, jsem pojala nápad, že bych si tam jako solitér dala i jeden živý v květináči. Máte s ním někdo v bytě zkušenosti? Daří se mu? A nebude v té ložnici moc vonět? Nikdy jsem ho neměla, tak nevím...
Fern 155759
17.4.2024 16:40:49
Jako jedina ucinna a dlouhodoba ochrana proti psimu ocuravani se nam osvedcilo pletivo kolem stromku,keru.
~•~Missy~•~ 4201
17.4.2024 16:15:55
Nedávno jsme zasadili thuje a u dvou z nich jsem objevila dole a ze strany úplně nebo částečně černé větvičky. Jako by je někdo polil asfaltem. Googlila jsem a buď je to nějaká houba/plíseň nebo je to očůrané od psů a koček. Možnost 3, že je někdo něčím postříkal, protože lidi byli zvyklí si tudy zkracovat cestu, je taky varianta, ale to by asi nebylo jen dole. Jelikož jsou před domem, sázím spíš na ty psy, ale nevím. Chápala bych reznutí, ale to černé nevím. Nemáte někdo zkušenost? A případně na nějaký funkční psí/kočičí odpuzovač? Děkuju.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18253  [Dalších 18233 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.