| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Studium při mateřské

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9213  [Dalších 9193 >>]
Monika 123907
5.1.2022 22:14:35
Nic o tomto vzdělání nevím,ale po pracovních zkušenostech se soukromými VŠ doporučuji velmi pečlivě přečíst předem smlouvu včetně všech příloh,abys věděla,kolik tě to bude stát,pokud pripadne po 1.mesici dojdeš k závěru,že Tě to nebaví,nezvládala,nestihas...
Kacej 147037
5.1.2022 22:09:14
Dík, jsem celkem při zemi, jen bych ráda měla aspoň jakous takous jistotu, že najdu uplatnění za rozumný plat. To jsem dosud jako vědecký pracovník neměla a po pravdě už mě to štve. Vybrala jsem si datovou analýzu, jednak je pak možnost, že to využiju i v původním oboru, jednak mám s logikou a průběhem analýzy dat obecně určité zkušenosti a navíc mě to zdá se i celkem baví. Tak snad to dám.
Půlka psa 24064
5.1.2022 21:42:05
U nás v IT odtud nikdo není, ale Burt tu psala, že u nich v IT ano, tak to asi nějak funguje. Špičkový vývojář ani vizionář, co založí nový Facebook z tebe nebude, když začneš až v dávno dospělém věku, ale s tím asi nepočítáš. :-). Obecně je to perspektivní obor, kde je hlad po lidech.
Kacej 147037
5.1.2022 21:36:07
Ahoj,uvažuji o digitální akademii u Czechitas. Máte prosím někdo zkušenost? Budu po dokončení DA opravdu zaměstnatelná v IT? Je to dost peněz -i když méně než jinde- a asi to bude pěkný záhul, tak bych ráda věděls. Zkušeností v IT mnoho nemám, ale nějaké to logické myšlení by bylo...
Emmy 137985
26.9.2021 14:02:28
Hledáme někoho, kdo už má zkušenosti. Jsme skupinka dálkařek a máme spoustu nejasností, se kterými by nám nejlépe poradil někdo, kdo může chodit/chodil na prezenční přednášky, zná vyučující atd. Pokud byste nás na někoho, případně na nějakou studijní skupinu nakontaktovali, moc by nám to pomohlo.~x~
Silvie+dva kluci 103202
23.5.2021 14:28:42
Mám zkušenost z fildy i pedáku. Na filde byl vždy pátek, víkend volný. Na pedáku byl pátek i sobota, většinou celý den. V sobotu byl na fakultě šrumec, takže jsou tam víkendy běžné. I když jsem ráda, že mám teď volno,tak mi chybí to setkávání se spolužáky, na distanční výuce by mě nelakalo vůbec nic. Já mám ale Brno kousek, takže dojíždění jsem vůbec neřešila.
magrata1 95172
23.5.2021 8:53:51
Nevím, jak je to na pedagogické fakultě. Jsem na navazujícím magisterském na FF. Povinné předměty jsme měli 1x za 14 dní v pátek, na pajdáku to může být jinak. Ale ta distanční výuka je děs. Odpadne ti to pozitivní, nabíjející (setkávání naživo, kontakt a sdílení se spolužáky...) a zůstane jen to únavné, navíc nikoho osobně neznáš, kdo by ti s něčím pomohl. Nesnáším distanční výuku.
Kvůli tomu, jak mají postavený rozvrh, si zavolej na studijní. Jednu zkoušku (speciální pedagogika) jsem měla na PedF v sobotu a bylo tam hodně živo, měla jsem z toho dojem, že mají v sobotu výuku. To na fildě nebylo, filozofové zřejmě o víkendu filozofují.
Dej pak, prosím, vědět, co jsi zjistila, případně jaké to studium je. Pokud zvládnu angličtinu, zůstane mi už jen diplomka a státnice a další rok (2022-23) bych si chtěla dodělat nějakou aprobaci.
Emmy 137985
23.5.2021 7:51:33
Máte prosím někdo zkušenost s tímto studiem? Měla bych do něj chuť i čas se učit, ale mám to daleko a nevím, jak je reálné to odjezdit každé dva týdny a jestli má cenu to vůbec zkoušet. Online studium je můj sen:-)
smajlik smajlik 157179
5.12.2018 16:09:19
Ahoj, koukám, že tato diskuse proběhla už před mnoha lety, ale pořád je to téma aktuální.
A škoda, že se původní příspěvky vymazaly, takže nevím, v čem byl ten hlavní problém?
Co na jeho přednáškách nebylo ok?
Moc děkuji.
Kája + 4:-) 20713
22.9.2018 23:08:24
Jenovefo klikni na nick~;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9213  [Dalších 9193 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.