| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 91886  [Dalších 91856 >>]
Kudla2 58452

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 17:25:41
Liško, nechtěla, protože buď je nespravedlivě nařčený, což je jistě nepříjemné, nebo to myslel vážně, a pak je to taková sv.ně, že bych v jeho kůži nechtěla být už vůbec.
štěpánkaa 100291

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 16:35:23
studenti nejsou jediní, z koho dělají pitomce a nejsem si jistá, že jde u všech o rezignaci (gymnazistům např. se novým návrhem dost "ulevilo", jen je problém, jak si politici dávají načas)~d~
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 16:10:19
"dokonce i některým studentům)"

se jim ani nedivím, po tom, co z nich dělají tři roky pitomce resignují a je jim to tam někde, jak píšete

štěpánkaa 100291

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 16:03:07
nojo, no - hodná a blbá~;)
v té džungli už ani nevím komu a čemu věřit. ale ten článek mi přišel tak děsnej, že mi prostě připadá, že to nemohl napsat on. ~d~
počkám si na výsledek "vyšetřování, pokud tedy nějaké proběhne, zase tolik mě to nezajímá, abych seděla u netu a čekala až se objeví "pravda"~d~

mnohem více mě s.r., že 15.11. je termín podání přihlášek k maturitě a doteď není schválena změna školského zákona a každému je to u prd.l.~Rv (dokonce i některým studentům)
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 15:47:50
"Pro upřesnění pro úplné trotly nebo manipulátory - ani tím "nenechat volně pobíhat" NEMYSLÍM "totalitní krvavé metody", ale normální soud - nemyslím si, že by byť demokratická společnost měla tolerovat lidi, kteří otevřeně vyzývají k zabíjení a mučení jiných lidí."

To můžete vysvětlovat jak chcete, ale kdyby nastal ten čas jejich moci, vyrukují ti dnes rádoby spravedlivě zdrženliví a začnou znovu kácet les a budou při tom padat třísky.
.kili. 125672

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 15:42:00
"chtěla bys být v kůži Petelíka? "

no, jistě je mu všelijak, nicméně nevšiml jsem si, že by nějaké medium otisjklo jeho vyjádření, že ony kompromitující výroky nejsou jeho, kdežto je někdo podstrčil a v ohledu na to, že svým obsahem nejspíše naplňují skutkovou pdostatu trestného činu šíření poplašné zprávy, bylo podáno ttrestní oznámení na neznámého pachatale. DFočetl jsem se ale, že soudruh myslím Dolejš či jak se jmenuje ten jeho nadřízený, pro kterého dělá, se vyjádřil tak, že kdyby to byla pravda, nemohl by s nmím spolupracovat. A soudruh Dolejš dál k dané věci mlčí.
Nebo možná nemlčí ani jeden ani druhý a pak mi něco uniklo. Nikdo ovšem nemůže mít žádnému soudnému za zlé, že takový výkřik komunisty má za autentický, neboť historie strany, jejíhož názvu ani ideologie se ona sama zříci nechce, ukazuje bezpočty příkladů toho, že orávě tato strana už takové činy, jak jsou v onom výroku obsaženy, uskutečnila.






Liška s banem :) 80734

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 14:54:11
Chrysantémo - věřit nemusíš, byl to můj odhad.

A ohledně toho napojení - tak se jich zeptej. Je docela pravděpodobné, že ti odpoví.
Chrysantéma 100475

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 14:25:46
Pokud vím, tak ti nejsou napojeni na KSČM, alespoň ne oficiálně....

takže neoficiálně ano...a promiń...na 50 lidí nevěřím...
Liška s banem :) 80734

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 14:21:10
Kudlo - chtěla bys být v kůži Petelíka?
Liška s banem :) 80734

Re: Jak si představujete vládu komunistů?

29.10.2012 14:17:14
Chrysantémo - SMKČ mi házelo vždycky na Konsomol. Pokud vím, tak ti nejsou napojeni na KSČM, alespoň ne oficiálně.
Tedy jsem k tomu našla nějaký článek vysvětlující, jaké mají mezi sebou vztahy (a ke Štěpánově KSČ.

http://www.blisty.cz/art/61913.html

Mimochodem, Komsomol se svým programem dokáže oslovit tak 50 lidí v republice, více ne. ~t~ Jsou bezvýznamní, přestože dost křičí.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 91886  [Dalších 91856 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.