| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zubní kaz

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1409  [Dalších 1369 >>]
Malachit 158409
12.8.2021 16:36:04
Pěkný den. Mému čtyři a půl roku starému synovi muselo být během deseti měsíců spraveno deset zubů. Poněkud mě děsí, jak rychle se u něj tento problém šíří. Zuby čistím dvakrát denně, pokud během dne sní či vypije něco problematického, přečistím znovu. Dříve jsme používali na noc GC Tooth Mouse, nyní nám stomatoložka doporučila Elmex Gelée. Lékařce se chrup zdál dobře čištěný, správně udržovaný. Jedná se o dítě, které podstatnou část svého života užívalo antibiotika. Máte někdo tip, co ještě by mohlo pomoci? Děkuji
Malachit 158409
12.8.2021 16:34:58
Pěkný den. Mému čtyři a půl roku starému synovi muselo být během deseti měsíců spraveno deset zubů. Poněkud mě děsí, jak rychle se u něj tento problém šíří. Zuby čistím dvakrát denně, pokud během dne sní či vypije něco problematického, přečistím znovu. Dříve jsme používali na noc GC Tooth Mouse, nyní nám stomatoložka doporučila Elmex Gelée. Lékařce se chrup zdál dobře čištěný, správně udržovaný. Jedná se o dítě, které podstatnou část svého života užívalo antibiotika. Máte někdo tip, co ještě by mohlo pomoci? Děkuji.
Zuza Tornádo 158523
3.3.2020 21:27:43
Isoprinosine je antivirotikum proti virům. Zabíjí i ty ,které se často opakují jako třeba herpes, bradavice atd. Ribomunyl neznám.
Alisss 155203
5.2.2018 21:40:25
Vidíš, kdybys byla malý dítě, tak bys taky musela. Nikdo by se s tebou vůbec nevybavoval, mamka by tě popadla za ruku, odtáhla tě tam a ten zub by ti vyrvali klidně i násilím, protože malý decka prostě řvou a bráněj se. Nikdo by se nestaral, jestli z toho máš doopravdickej záchvat a už vůbec bys neměla šanci smlouvat o anestezii a podobných věcech. Takže to máš vlastně dobrý, že seš dospělá ~t~ ~d~
sylvaina 77406
5.2.2018 15:59:11
Ale na jednu návštěvu to asi taky nebude. Chirurg tě asi bude chtít nejdřív vidět, aby věděl, do čeho půjde. A taky stojí za zvážení, zda pokud se bojíš, ti nemají při jedné narkóze opravit i zbytek chrupu.
sylvaina 77406
5.2.2018 15:52:29
Prague city dentál. Sídlí v Kateřinské. Buď ti můžou dát dýchnout rajského plynu nebo tam dochází anesteziolog a může tě uspat úplně. Mám s nimi dobrou zkušenost s neošetřitelným manželem😃. Od.té doby kupodivu chodí k zubaři bez problémů.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
5.2.2018 12:49:40
ani nevíš, jak ti rozumím... já takhle nedám ani ty kontroly s dětmi, chodí manžel... jen jednou mě donutili jít s dcerou na nějaké vyš. a já omdlela už v čekárně, klika, že tam byl i manžel... jinak dávám běžně všechny dr., ale zubní je peklo... stačí jen na zuby pomyslet a je mi slabo...
teď jsem teda ve fázi boje, kdy jsem po letech začala chodit, ale je to utrpení při každé návštěvě (a čeká mě jich ještě mnoho ~7~) můj jediný způsob je přesvědčit sama sebe, že to nejsem já, kdo tam jde, že se to neděje mně - taková nějaká autosugesce (blázen jsem už teď, tak to jde ~t~)
Pole levandulové 23006
5.2.2018 12:44:46
Bezny, kvalitni zubar, si na to sjedna anesteziologa,ktery tam dorazi a uspi ji. Samozrejme za penize, ale neni to nic nezaplatitelneho. Mne takhle delali fenestraci, bez narkozy bych tu pusu ani neotevrela, takhle jsem zaplatila asi 3 tisice, sedla do kresla a vic nevim. Takze to jde i u bezneho zubare, jen musi byt ochotny.
Ridit po tom nemuzes, takze odvoz nejakou kamaradkou ci informovanym taxikem je reseni.
neznámá 91073
5.2.2018 12:20:48
Se mnou chodí manžel. Jsou dokonce ordinace, kde mě znají a odmítají mě bez doprovodu ošetřit.
Opora je vždy dobrá a je to hlavně jistota pro lékaře, že tě má kdo chytat, kdyby ses složila venku před ordinací.
Kukurice29+3. 116346
5.2.2018 12:10:11
To určitě. Nemáme žádné hlídání, takže děti musí být ve škole a školce.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1409  [Dalších 1369 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.