| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - ORL

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 361  [Dalších 321 >>]
K_at 121378
5.5.2022 20:09:35
Okolíku, Brufen už pozila. Kapky podané. Teď ještě vroucí přání.
Stará Misule 82389
5.5.2022 20:08:33
Kamarádka jezdí do Krče, a my do Vinohradské. Je to asi teda dost z ruky z devítky.
K_at 121378
5.5.2022 20:07:00
Moniko, zrovna jsme vyhrabali i nějaký telefon. Tak už ho mám v rezervě. Tím, že je ještě o berlích, je všechno složitější. ~t~ snad to počká do rána na naše místní ORL.
Okolík 129526
5.5.2022 19:59:19
Jo a první pomoc - Ibalgin a nosní sprej/kapky. Ale spíš bych nečekala až se to zhorší, což u nás vždy nastalo, když si marod lehnul. Většinou to bylo bez teploty....
Monika 123907
5.5.2022 19:58:27
Ne,že by to byla Praha východ,ale na Karláku ORL pohotovost je ...
Okolík 129526
5.5.2022 19:57:58
Vždycky jsme jezdili na ORL pohotovost do VFN na Karlák nebo do Motola. Zkus tam zavolat, řeknou ti....
DaVinci 49945
5.5.2022 19:48:26
Co Nemocnice Říčany?
K_at 121378
5.5.2022 19:47:24
Dítě (skoro 17) řve kvůli bolesti ucha. Ale nemá teplotu. Tu měla z pondělí na úterý. Jinak rýma. Ale stěžovala si na bolest dutin, u ní neobvyklé. A teď (klasicky večer) že ucho. Bulovka již nevede běžnou ORL pohotovost. A ač nejsme úplní dementi, nedokážeme se proklikat nikam na konkrétní web nějaké pohotovosti. Pokud to půjde, vydržíme do rána. Ale noc je dlouhá a dítě bohužel blbě zvládá bolest. Poradíte, kam případně z Prahy 9?
Kuba Procházka 155264
5.12.2017 10:47:52
Po naši zkušenosti na neurologické ambulanci nedoporučuji.
Neochota lékařu a sester.
Přitelkyně přišla s problémem zablokovanýma zádama v bederni části. Měla skřipnutý nerv(povyjetou ploténku) která ji omezovala hybnost leve nohy..
Po dvou hodinách čekáni kdy nás v čekárně předbyhali lidé kteři došli po nás jsme se dostali na řadu..
Vejdeme do ordinace a doktorka ani nepozdravila a arogantnim chováním se přitelkyně ptá co jako dělala co ji vlastně boli a ta si nemohla ani sednout ani lehnout v jakých byla bolestech.. doktorka nám řekla že bud bude hospitalizována a nebo ji nebude pomoci.. tak jsme souhlasili.. ptali jsme se jak bude probihat léčba a na to nám ani neodpověděla..nasledujici den ji poslali na RTG který v připadě vyhřiznuté ploténky nebo sřiplého nervu je k ničemu a jen ji zbytečně ozařovali.. jak nám řekli den předtím v Prostějově.. na stižnost proč dělaji RTG a neudělaji CT nebo magnet mi vrchni sestra řekla ať se nestarám že o léčbě a následných procedurách rozhoduje lékař který ví co dělá a pokud se mi něco nelibi ať jedem do Prostějova.. timto vas chci upozornit na to že v Thomayerovi nemocnici vám nepomužou.. a neni to jen muj názor ale dalšich dvou žen co leželi na stejném pokoji s přitelkyní..
Petr S. 154835
28.9.2017 16:02:57
Dobrý den. Asi poslední rok mám problém se zaléháním uší. Zničeho nic mně zalehne ucho, nebo obě a za pár hodin to přejde. Když se to stane, hůř slyším. Slyším hlavně vlastní dech, a to jak hučí v celé hlavě. Hlavně mám problém mluvit, protože se při mluvení málo slyším. Byl už jsem u dvou ORL lákařů. První paní doktorka se jen podívala do ucha a řekla, že je čisté a až se to stane, nemám dělat nic. Druhý pan doktor udělal výplach a vyšetření na přístroji. Řekl, že je vše v pořádku, zvukovod čistý a že zaléhá eustachova trubice. Když se to stane, mám prý fouknout s ucpaným nosem a polknout. To ale nepomáhá. Můžete mi doporučit nějaké ORL pracoviště v Brně, kde by mi pomohli?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 361  [Dalších 321 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.