| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Farma

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 248  [Dalších 208 >>]
kreditka 85904
23.8.2012 21:59:26
Předevčírem se měli zbývající farmáři (Jirka, Šárka, Milan a Michal) rozdělit do dvojic Michal si okamžitě vybral Milana i když S michalem chtěl být Jirka. Dvojice měla za úkol jeden den vést celou farmu - sloužit o vše se postarat včetně jídla, zvířat, pořádku...Druhý den přišla na řadu druhá dvojice. Hospodář obě dvojice zhodnotil a jako lepší dvojici zvolil Michala s Milanem a horší Šárku s Jirkou. Zbývající již vypadlí farmáři pak po jednom chodily po jednom za Terezou a musely se rozhodnout jestli dál pošlou Jirku nebo Šárku. Šárka dostala více hlasů a tak postoupila Jirka jich měl míň tak vypadl což těžce rozdýchával. Poté přišel na řadu Michal s Milanem - bývalí vypadlí farmáři znovu chodily za Terezou a tentokrát volily koho pošlou rovnou do finále - vyhrál Michal, Milan dostal pouze 1 hlas od Kubího. Prvním finalitou je proto Michal. Semifinalisté byly Šárka a Milan...šárka porazila Milana v povinném vědomostním duelu a v neděli se utká o vítězství s Michalem
Haaribo 87262
23.8.2012 21:55:52
Je to banda ubožáků, kteří pojali celou RS jako tábor, kemp?? Jediné, co je celou dobu zajímalo, byl alkohol, několik dílů po sobě se ukázali jako největší opilci, jsou to chudáci. Milan jediný si myslel, že vyhrát se dá prací, bohužel, o tom tyhle pořady nejsou, čeká se na skandály, nejlépe se jim od tvůrců pořadu maličko pomůže. ~a~
mil007 116385
23.8.2012 21:54:48
Myslím, že se tam všichni nastylizovali do polohy férových správňáků a nedokázali odhadnou správnou míru své pózy. Vyvolalo to ve mě asociace jako ubohost, malost, trapnost, sebestřednost, nabubřelost....
Renka + 3 26652
23.8.2012 21:54:04
Včerejší rekap: http://reality-show.panacek.com/21048-farma-22-8-kolotoc-hadek.html

Já fandím Šárce, několikrát ožralý Michal mě nenadchl, Šárka tam makala bez řečí, ale Michal to asi vyhraje.
Martuška 105585
23.8.2012 21:50:43
Můžete mi někdo osvětlit , co se stalo včera? Jak vypadl Jirka? Neviděla jsem včerejší díl.
kreditka 85904
23.8.2012 21:49:15
Já hlavně obdivovala Jirkovo sebevědomí kdy tvrdil jak se Šárkou sloužily lépe aniž by to měl potvrzené, taky nerozdýchal že si Michal vzal do dvojice Milana. Milan to vystihl přesně když říkal že Jirka nerozdýchá že Milan je ve finále a on nemá nic. Dav se pustil alespoň do Michala, no není se co divit vzpomeňme jak nemohli rozdýchat že Libuše dostala 100 tisíc. PAradoxně mě zaujala ta striptérka Jana ta i přes svůj útěk z farmy byla podle mě jedna z nejupřímnějších
kreditka 85904
23.8.2012 21:44:39
Np já Šárku vidím jako slušnou intrikánku, v dopise Kubího když už poněkolikáté vypadl byla zmínka o tom že si vyházela blondýny no částečně s ním souhlasím, taktizovala slušně, ale i kdyby vyhrála budu ji to přát protože je to pracovitá holka a odměnu za tu dřinu si rozhodně zaslouží když se pánové opili měla na bedrech všechnu práci starala se o zvířata apod.
sarmi 38831
23.8.2012 21:43:16
jj, mira me taky zklamal. jirka, mirek i david v sobe meli nejaky komplex, ze nesmi uhnout z toho, co jednou vyslovi. tak to gradovali a prisazovali, jen aby nahodou nerekli neco smirliveho. prece chlapsky stoji za svym slovem!!!~8~
k smichu...
kreditka 85904
23.8.2012 21:41:15
Jinak jsem celkem spokojená jak to dopadlo, vítězství přeji Michalovi, hlavně jsem ráda že vypadl blbeček Jirka byl falešnej jak pětník poslední díly jsem na něho byla alergická víc než na Kubího. Taky mě zklamal Mirek zezačátku jsem mu přála vítězství ale poté co odešla Libuše pořád se do ní trefoval mavíc ještě výpady proti Michalovi psychicky to neunesl, o blonďaté Janě chytré jak rádio, Sáře ke které nemám slušných slov a namachrovaném Davidovi ani nemluvím...
sarmi 38831
23.8.2012 21:37:39
no to je tou davovou psychozou, jak citis oporu v zadech, citis se silnejsi ~d~.
jinak ji vnimam jako docela sympatickou, pracovitou holku. i kdyz bych ji tipovala max. 30.~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 248  [Dalších 208 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.