| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Olomoučandy-Kejklířanky

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3841  [Dalších 3801 >>]
Věra+Kájík
  • 
6.6.2009 17:24:30
Soni, tak to máš skoro stejnou pracovní dobu jako já, to je v pohodě. Akorát já chodím na 8.00 h, zase to mám dál do školky. Každopádně jsem vděčná za každý den v práci. Teď si člověk nemůže moc vyskakovat. Tady jdou všechny velký podniky do háje, pořád se jenom propouští.
Sonča+Pavlíček a Tomášek 4roky
  • 
5.6.2009 19:56:23
Věruš,jsem tam v 6.45h.a odcházím tak 12.30-12.40h.,ale mám to 3min.na kole,nebo pěšo tak 10min.,odpol.mám od 12:45 až+-18.30h.
Věra+Kájík
  • 
5.6.2009 18:27:58
Soni, tak to je fajn, že se ti v práci líbí.Na kolik ráno chodíš? Já už jsem si taky zvykla, a ač jsem to nečekala, tak mi ten obchůdek přirostl k srdci. Až na jednu kolegyni, které jsem zřejmě nepadla do oka to také není špatné, tak snad tam vydržím, co nejdéle.
Sonča+Pavlíček a Tomášek 4roky
  • 
5.6.2009 14:19:58
Evi,díky za optání,v práci je to super,baví mě to,není to žádná makačka,takže nejsem tak zničená jako z nemocnice,doktorka je super,pracovní doba také super,takže spokojená a doufám,že to tak zůstane,ťuk,ťuk...snad tam neudělám žádnou velkou chybu...jsem moc ráda,že jsem měla takové štěstí a dostala jsem tu práci,byla jsem doporučena jednou starší býv.kolegyní z práce a doktorka si mě vybrala.
Kluci...no...pořád doma a ještě příští týden také budou,ale to už budeme chodit i ven,dobírají o víkendu ATB,Pája ucho ještě pořád takové nastříknuté,máme opět kontrolu,pořádně ještě neslyší,tak mám strach,aby to bylo pak OK...Tomášek je ještě poslechově pozitivní,ale kašel ustal celkem dobře a také má kontrolu příš.týden,pak ten další mám v plánu konečně Prevenar,tak uvidíme,snad se už poštěstí,celej týden hlídali tcháni a Petr a jedno odpol.moje mamka.
opice... 6073
2.6.2009 21:31:23
Soni, jak v práci a co kluci?
Sonča+Pavlíček a Tomášek 4roky
  • 
1.6.2009 14:49:20
tak přesně tento preparát má Pája,snad mu to pomůže,ještě pořád nemáme ten Prevenar,čekáme až budou zdraví,oběma to proplatí pojiš´tovna,tak něco ušetříme-huráá.
opice... 6073
31.5.2009 23:15:29
Děti teď ten broncho-vaxom měly a vyjímečně jsou OK. Odstonaly jen tu první dávku. Jinak když měly třeba ribomunyl či vojta luivac, tak po každé kůře byly nemocní. Možná to zabralo, nebo pomohlo jaro - u nás většinou příchod jara hodně pomáhá.
Sonča+Pavlíček a Tomášek 4roky
  • 
31.5.2009 22:10:52
Pájovi nyní dala ušní,nějakej Broncho....,Tomek nic,ale má ten Ecobec,kterej dýchá a ten by měl zabrat protizánětlivě,ale nástup až za týden,bere to 5.den:(((Krev imunitně měli OK...
opice... 6073
31.5.2009 21:32:54
Ty joo:-(
Berou něco na imunitu?
Sonča+Pavlíček a Tomášek 4roky
  • 
31.5.2009 21:19:18
Evi,Pája bere ATB na ty uši,ale je lepší,Tomášek byl dnes na pohotovosti,oboustranný zápal plic,podle krve virovej,ale podle RTG tam nález je,když má Pája toho pneumokoka,tak dostal ATB:(Ve středu máme jít na přeposlech,po uzdravení na RTG,ptž se jim nezdála velikost srdíčka,takže zase se hrabem ve sračkách a já jdu zítra do práce,bude tonáročný,hned prvních 14dní je bude po dobu mé práce hlídat tchýně,to bude peklo,švihne nás všechny,ani nevím,jak to půjde,snad ano...ale asi se rozkrájím,než se zaběhnu,jak tam,tak doma...
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3841  [Dalších 3801 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.