| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 31152  [Dalších 31112 >>]
Eva,Anetka a Kristýnka 68041
5.9.2008 19:32:14
Ahojky holky vás se tady sešlo... Paráda...
Dlouho jsem tady nebyla měla jsem perný týden...Na horách bylo super...Počasí vyšlo...

Rybko moc ráda,ale asi se tam moc nezorientuji...Je vás tam moc a nevím vůbec jak začít...

Léňo pokouším se...Koukám,že rodinka vám nedá spát a nakukujete...To je fajn...

Anna mám přezdívku cukrik2...

Jdu zklidnit ty dva ďábliky a jdu na noční...

Všem přeji hezký víkend...
Anna, Honza, Milan 19634
4.9.2008 21:38:39
ahojky evi, jestli chceš si vyzkoušet dámu v menší kolektivu - tak mi napiš na damu svou přezdívku , dám Ti vstup do diskuze, která je taky dubňákovská ale jen pár lidiček... vyzkoušej si tam co potřebuješ, vkládání fotek atd. aj se s některýma seznámíš.
Jsou dvě dubňáčkovské diskuze měly jsme trochu problémky na začátku a Tvé jedné se vypisuji jen já a pár lidiček.
zaatím pa mám nějaké žaludeční problémy a je mi pěkně zle
Léňa, Miky04+Luky07 26532
4.9.2008 14:47:14
tak koukám, že jsem s Rybkou nostalgická a stále nakukujeme :))

Evi, pojď na dámu !!!!
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257
4.9.2008 13:56:29
ahojky,

Evi. prosím, už máš přístup na dubňáčky na dámě, tak pojď kecat tam....tady to fakt moc nemá smysl.;((

bohužel, měla jsme to tu ráda.

naštěstí mám ještě další 2 diskuze na rodince.:-)
Léňa, Miky04+Luky07 26532
3.9.2008 16:23:31
tak nakukuju i sem

a koukám, že stále jsou jedinci (samozřejmě JÁ :o)))), kterým se nejde odloučit od rodinky :-)

EVI
tak ať Vám jde malování ložnice pěkně od ruky, zelená určitě uklidňuje. To budou krásné sny

a děkuji za povzbuzující slova ohledně kola. Vzdala jsem to a na kolo sedneme tak 1x měsíčně a Miky je v pohodě. Užívá si venku na koloběžce, nebo běhá a já nejsem ve stresu a zbytečně na Mikyho neječím :)

EVI
užij si volný víkend a pohodičku na horách

a pak hurá, je tu už září a škola a školka. Tak držím palečky, ať se holkám líbí a jsou nadšené z kamarádů a kamarádek

LENKO
tak to jste si teda určitě v Turecku užili. Já osobně nikdy all inclusive neměla. Vždy jen polo nebo plnou penzi. I když formou švédských stolů. Muselo to být úžasnéé

jinak já jsem z Prahy 8

a nakukuju sem opravdu málo

nějak nezvládám. Miky si navymýšlel sportovních aktivit, k tomu já taky chodim cvičit, abych se konečně zbavila klokaní kapsy :). A domácnost je nekonečná práce. Asi jako všude :(. Bohužel




Lenka,Nikolka04/04+Jakub12/06 23093
1.9.2008 21:50:59
Díky moc za informace o dovče.My jsme letos byli v Turecku a bylo to tedy mooc pěkný.Poprvé jsme měli all inclusive, tak jsme si to užili.
Chtěla jsem se zeptat odkud kdo jste, četla jsem jen pár posledních vzkazů.Tak se mějte moc hezky, já zase někdy juknu na diskuzi.;)
Eva,Anetka a Kristýnka 68041
27.8.2008 17:26:29
Ahojky

To víš,že to Bořek zvládne už je s něj šikulka...:-D
Koukám,že taky v noci nespíš... Já mám celý týden noční tak jsem vyřízená... Práce na zahrádce a děti už se nemohu dočkat,že půjdou do školy a školky...
Ještě si užijeme poslední dny prázdnin a potom hup do školy... V začátku to nebude tak divoké...

Přeji hezký zbytek prázdnin...
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257
26.8.2008 23:52:20
ahojky, koukám, že se tu objevil nový příspěvek....no jo a je od tebe!

Evi. to je fajn, že se tábor vydařil.

příští léto už asi Bořka taky vyšlu na tábor, ale i do lázní na měsíc samotného.:-D snad to zvládne.;)

a bohužel s diskuzí to jde do kytiček.....ale jak už jsme několikrát psala, holky odešly na dámu. je to www.dama.cz a jsou to dubňáčci 2004 a další diskuze dubňátka 2004.

tak bychom zase hezky pokecaly.R^

snad bys dostala přístup....:-)

tak vám přeji, ať si užijete ještě ty poslední prázdninové dny.....a pak škola volá.

dobrou noc.
Eva,Anetka a Kristýnka 68041
26.8.2008 19:22:12
Ahojky
Koukám,že tady nikdo dlouho nebyl...;((
Rybko Kristýnce se na táboře moc líbilo a přijela spokojená...Počasí jim taky vyšlo...

Jelikož se blíží podzim tak je spousta práce na zahradě a nějak nestíhám počík.Ale semo tamo sem nakouknu.

V sobotu jsem se byla podívat ne flóře Olomouc bylo tam moc hezky.
Tad v sobotu jedu ještě s holkama na Radegast a bude po prázdninách.No co se dá dělat vše jednou skončí,ale něco nového zase začne.

Přeji hezký zbytek prázdnin
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257
15.8.2008 21:30:32
ahojky, než ulehnu...nakukuji.

Evi přejem, ať se tábor líbí a vyjde počasí a vám s anetkou taky ať horry jsou supr.

odpočiň si a neber energii.;):-D

my byli včera a dnes u kamarádky v Hradci králové, bylo to fajn, má ročního prcka jako já.:-)

navštívili jsme ZOO ve Dvoře....jeli safari busem atd.R^

a přeji dobrou noc...jsem unavená z auta a už jdu spát.

pračka už doprala, prádlo visí....nic mě tu nedrží.~j~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 31152  [Dalších 31112 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.