| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 91908  [Dalších 91878 >>]
Máťa + 2 + // 10181

Re: ahojky

7.10.2008 14:48:14
....jooo a když Anetce hnisalo očičko, taky jsme museli kapat, byla sice menší, ale myslím, že by to teď bylo stejné... Museli jsme kapat několikrát denně a byl to neskutečný boj - i pro dva, takže chápu, že samotné se Ti to nedaří ~;((. Fígl bohužel nemám, jedině ve spaní... Já kapala taky ve spaní, ale Anetku jen tak něco nevzbudí...
Máťa + 2 + // 10181

Re: ahojky

7.10.2008 14:46:14
Hani a Ty nedáváš Leonce legínky? My je máme moc rády i na doma :-)... Ale ty obrázkové punčocháčky zkus, třeba s nějakým zvířátkem, které má Leonka ráda, to u nás zabírá...

A je super, že to Leonka nakonec zvládla.. Anetka se taky bojí chlapů ~k~ - no ono je to jednou přejde... ~;)
Určitě tam Leonku dávej častěji - bude to lepší a lepší...
A Janča byla v té školce s Anetkou jen na divadle :-).

Romčo, nikdy ho to nepřešlo? No to mi ani neříkej ~f~~f~~f~~:-D

No určitě poreferuji, jak dnes Filípek se "svým" časem naložil ~;)~j~
Petullka, Barča (6/06)+Davídek 36969

Re: ahojky

7.10.2008 14:37:18
Hani, odesel od nas manzel. Nasel si jinou,ale oficialni verze z jeho strany je,ze jsme si nerozumeli a byl se mnou nestastny...
Hani+Leonka6/06 38767

ahojky

7.10.2008 14:30:43
Ahojky holky:-)
Všem marůdkům přeji brzké uzdravení!~g~
Tak dnes byla Leonka pprvé na hlídání jinde,než u našich.Hlídala ji kámoška,co má stejně starého chlapečka,navštěvujeme se ,a znají se.Odcházela jsem,a Leonka řvala,hrůza,srdce mi krvácelo.Volala jsem i Máti,Máti,díky:-)
Za15min přišla sms,že vše ok,že si děti hrají,že nekecá:-)tak sjem si odfoukla.Za2hod jsem dorazila pro leonku,a opravdu,seděla s Ondráškem u TV,a koukali na krtka:-)Ani se jí nechtělo domů.Tak jsem moc ráda,že jsem to překonaly:-)A budem zkoušet,když bude třeba:-)
Prý se asi i bála manži od kámošky,byl dnes výjmečně doma.Je moc hodný,ale Leonka se bojí chlapů..Tak,jak ho poslala pryč,atk byl klid:-)Šel stejně pracovat na PC.Málem prý Kamči/ta kámoška/,urvala řetízek,jak se jí držela kolem krku,a bála se asi.
Našim nic ani říkat nebudu,i když je to malé město,tak se to dozví možná odjinud,a budou opět uražení..Kámoška mi říkala,že viděla min.pátek otce,jak zamyšleně procházel náměstí,ptž se asi nudil.

Petulko,už jsem se ptala minule,jestli jsi to nepřehlídla.jak jsme tu dlouho nebyla,tak nevím,co máš za starosti.Omlouvám se,že se tak ptám,když neodpovíš,pochopím.

Leoni,v Olomouci jsou špičkoví lékaři,takže vše bude určitě ok.taky jsme na vás dnes myslela.Držte se,bude to dobrý,uvidíš.~s~
Prosímtě,nebo i ostatní,jak kapnout malé do očí?Nějaký figl?Je to morda,díky:-)
Romi,punčocháčky,ty obyč.mají myslím v Loaně,není to odtud tak daleko,ale ymslím,že jí spíš vadí,že je to na těle,a hodně mně zkouší..Ale jedny můžu zkusit na zkoušku..
Máti,tak at Filípek ukoly zvládá podle sebe,písni pak prosím.Myslím,že to dodrží:-)
Janči,ty už chodíš s Anetkou do školky,jako příprava?
Verča a Katka+Toník+Majda 32515

Návštěvy

7.10.2008 14:19:37
No klidně Babulko přijeďte, návštěvy jsou u nás vítané, telefon je v deníšku, takže když kdolokiv pojedete kolem, tak se můžete stavit. Jinak D8lnice tu vůbec není slyšet, je to tady takový kliďounký, Táta říká, že tu lišky dávaj dobrou noc, je to 2km z hlavní silnice, takže tu auta ani neprojížděj, nomjsem zvědavá na zimu.
Babul, a že bysme někdy přepadli i my vás :-)
Manža se do severských zemí furt chystá
Kolářová Adéla 53847

Re: Polední

7.10.2008 14:09:43
Ahoj holky,

Leonie, jsem moc ráda, že operace proběhla v pořádku!!!! Celý den jsem na vás myslela, ale nedostala jsem se k PC.

Kačírku, to je nádherná fotečka! To s enecidím, že jsi byla úplně dojatá, klicu jsou šikulky! A podle Adámak má Oliverek taky pěkné háro.

Koťátko, krásné bříšenko, opravdu moc pěkné. Já mám bohužel mnohem větší.

Hani, ty bavlněné punčošky jsou právě takové volnější, když v nich není elasten. Zkusím Ti najít na ně odkaz. u nás v Plzni je nikde nemají, jinak bych ti je koupila na zkoušku.

Máťo, jsem moc zvědavá, jak bude Filípek dnes reagovat na to, že si sám určí, co kdy bude dělat. Právě mám knihu "respektovat a být respektovánů rozečtenou a mě to přišlo jako fajn metoda, tak jsme zvědavá na apolikaci v praxi. Jinak můj brácha byl to samé, celé odpoeldne se u nás nedělalo nic jiného, než že jsmeho s maminkou přemlouvali (až prosili), aby ty úkoly napsal. Bohužel z toho nevyrostl.

Ta jedlá stavebnice je zajímavá - ale myslím, že pro nás zbytečné, Adámek by jí snědl.
Babulka+2 18563

Re: Polední

7.10.2008 14:05:03
Juu, Verco,
vy bydlite tak blizko dalnice? Tak to vas nekdy taky mozna prepadneme :-)

Mato,
to jsem zvedava, jak si to odpoledne Filipek rozplanuje. No ale vymysleny to mel dobre ~:-D

Leonie,
moc drzim pesticky ~s~, urcite to dobre dopadlo, doktori jsou dneska moc sikovni.

Na Ssimulku jsem myslela vcera, to je fajn, ze jsou v pohode.

... musim jit ... mam tu jedno hladove a jedno unavene dite ~g~
Verča a Katka+Toník+Majda 32515

Re: Polední

7.10.2008 14:00:20
No Katku to baví, koupila jsem k tomu i desky, no a pak na táboře pro děti jsme stavebnici udělali z vystýlky, co mi chodí od Eurony v balících, je to defakto to samé, jen to má šedivou barvu
Maggi + 2 42487

Re: Polední

7.10.2008 13:51:18
Máťo, díky za info o Simče :-)

tuhle stavebnici si pamatuju, že ji tady kdysi ukazovala Verča, ale tehdy mi přišla naše Verča ještě malá. A vypadá to dobře :-)
Máťa + 2 + // 10181

Re: Polední

7.10.2008 13:42:40
Verčo, no - Anetka, když to viděla poprvé, tak to taky strčila do pusy :-), ale jak pochopila, že se s tím dá stavět, hrooozně jí to bavilo, vydržely jsme u stolku zase nejdéle :-).
Já jsem to už viděla v Německu, Filípkovi bych koupila ty piráty a Anetce asi tu základní krabici, mně to teda přijde jako super nápad taková stavebnice...
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 91908  [Dalších 91878 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.