| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 28500  [Dalších 28460 >>]
Annitta 58510
31.10.2012 9:49:12
Ahojky, koukám, že potíže se záněty jsou všude... Aktuálně i Nelča je už 14 dní se zánětem močáku doma na ATB... vzhledem k tomu, že se noci ještě dost počůrává, tak se obávám, že se vyšetření taky nevyhneme...

Jo, a Nelču nakonec vzali do nové školky, co se tu otevírala na začátku října...no, tak tam byla zatím 4x...děs...
Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 12177
25.10.2012 20:13:28
Ahoj,
prolétám......

Vendy, písni mi na mail - sem chodím spíš sporadicky
k.marketa@atlas.cz

Když budu vědět, poradím. Doufám, že se operaci vyhnete.


Dnes jdu do pelechu - jsem nachcípaná. Zítra snad juknu a zkusím něco málo dočíst - i když to asi zas taková práce nebude.
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
7.10.2012 13:26:00
Ahoj,
kdyby se tu objevila Markéta od Nikolky, prosím, ozvi se mi, potřebuju se na něco zeptat ohledně nefrologických potíží. Taky nás to potkalo. K jedné ledvině má Janinka reflux a prodělané záněty jí trošku ledvinu poškodily, byly jsme ted na asi posledním vyšetření a vypadá to na operaci.
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
8.9.2012 8:36:38
Ahojda!
Logopedie nás asi taky čeká, ale ještě jsem neměla čas řešit. Ted mám hlavu v pejru. Alenka je v jeslích, Janinka ve školce (naštěstí vedle paneláku) a já chodím už do práce.
Je to blázinec, ale jsem ráda, že jsem "vypadla z domácnosti".
Lucka88 74376
29.8.2012 8:00:15
Ahoj. Lucinka na logopedii začala chodit cca na jaře ve školce. Byla tam asi 6x . Začaly jsme chodit,pže v tý době něuměla vyslovovat : L,C,S,Z,R,Č,Š,Ž,Ř,CH. L už umí,sice v některých slovech jí to ještě ulítne,jak je zvyklá ho nepoužívat,ale už je to v klidu... Přes prázdniny jsme dostali lejstra s učením Č,Š,Ž ,ale vůbec na to nebyl čas kouknout ale naučila se je spoustě slovech používat i bez učení. Na R a Ř má prý ještě do pěti let čas. A doufám,že začátkem nového roku logopedie začne znovu,pže jí během pár lekcí docela pomohla :-)
Adri, Máťa a Agátka 96386
27.8.2012 23:52:13
Anit - tak držím palce, ať je to co nejdříve za váma a můžete zase pěkně a v klidu užívat život s dětičkama ~;) !!
Annitta 58510
27.8.2012 9:43:35
Adri, na logopedii se vyprdni pokud neumí jen tohle. Pravděpodobně ti nedají doporučení. My na logo chodíme. Resp máme za sebou 1. návštěvu, ale jde o toho, že Nelča toho komolí poněkud více. Logopedka říkala, že zatím budeme řešit F, V, CH a to, že zatím nejdou moc sykavky se řešit nebude, že to obvykle naskočí samo do 5ti let. Pokud by nenaskočily, tak samozřejmě pokračujeme v logopedii. R a Ř to samé. Ještě rok na tohle mají čas...

JInak u nás hlásím, že děti v pohodě,s manželem to samý, ale valí se nás kopec smůly...škoda rozepisovat...ve zkratce, snížení platu, úmrtí v rodině a s tém spojené potíže s dědictvím a prodejí domu...děsný, už aby to bylo za náma...
Adri, Máťa a Agátka 96386
25.8.2012 23:26:49
Ahoj holky :-)
Tak po dlouhé době se zase taky ozveme ;) Matýsek už je taky velký a šikovný kluk, naučil se letos plavat bez pomůcek, jezdit na kole bez přídavných koleček, z jeho mluvy mi už bohužel připadá, že všechno zná a všude byl :-D Ještě komolí nějaké souhlásky - š,č,r,ř, takže se radši během roku stavíme někde na logopedii, aby už mluvil pořádně ;) Občas má taky nějaký záchvat kňourání a malého vzteku, záleží na tom, jak se vyspí :-D, ale už je to fakt jen vyjímečně :-) Nejradši někde běhá venku, leze po čemkoliv, skáče z čehokoliv apod... Hračkám zatím moc nedá, spíš si vždy oblíbí nějakou malou věc a s tou si hraje - hračka to ale skoro nikdy není :-D Většinou třeba nějaká malá letáková knížečka, nebo malé zrcátko, nebo malá knížka nebo kamínky nebo klacíky apod... Máťa miluje nadevše aquaparky, takže jsme v něm byli letos už 4x :-D a ještě se samozřejmě chystáme :-) Agátce už je rok a 3 měsíce, hned jak se naučila v roce chodit, tak začala jezdit na motorce, aby mohla bráchu co nejvíc stíhat-je strašně hodná, bezproblémová a šikovná - snaží se dohnat bráchu úplně ve všem ~y~ O prázdninách jsme byli na 3 týdenní dovolených a skvěle jsme si vše užili, balení a vybalování už mám na háku ~;) - i když jsme měli vždy totálně narvaný kufr auta ~:-D Tak se mějte krásně, doužijte zbytek prázdnin a dejte vědět taky něco o sobě a dětičkách ~;) Ahóóóóój ~;((
Lenka 74419
17.7.2012 22:24:19
Ahoj holky, už to zítra budóu 4 roky, co se mi na této diskui "narodila" moje pátá holčička Petruška..od té doby, jsme se ještě vloni rozmnožili o šestou, Verunku (13m)..Tak už jsme myslím komplet..jen pro ty, co si na mě pamatují detaily o Petrušce, je to krásná a šikovná holka, má 104,5cm a 15,5kg, je ukecaná, umí sama plavat, lyžovat,mažem karty, je tedy někdy poněkud hysterická, obzvláště v oblasti oblékání, kde si vybírá sama své outfity a pokud se mi to zrovna nezdá (jako že půjde na kolo v růžových šatečkách nebo v zimě v šatech na ramínka), spustí velký řev..jinak je to takový miláček..
Annitta 58510
10.7.2012 7:27:49
jé, tak to je fakt hodně podobná momentka~t~
U nás kolo moc nejede...máme nějakej olpran, ale je to taková kráva těžká....po chvíli je unavená...no a v jedné ruce tahat kolo, v druhé kočár a ve třetí Nelu...radši mám koloodrážedlo a Nelča na něm tda jezdí jak drak-máme Yedoo TooToo fakt super. Začínám uvažovat, že bych z naší rodiny kolo úplně vyškrtla..je tady strašnej provoz, cyklostezek je málo a nenavazují na sebe...můžeme děkovat TPCA...je to tu horší než Praze...takže jsem si říkala, že by bylo lepší rodince koupit od Yedoo koloběžky...
A ještě jedna věc-jak jsou děti jiné...ségry dvouleťák a čtvr vůbec nejezdí na motorce ani na ničem jiném...nebaví ho to a tím pádem ani neumí. sedne na to, sleze a rukou si ho voí před sebou sem a tam a pozoruje, jak jezdí ostatní...Nelča motorku milovala a najela na níklidně 5km v kuse~d~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 28500  [Dalších 28460 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.