| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Únor 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13697  [Dalších 13657 >>]
Andýs 65055
23.11.2013 18:43:22
Ahoj,

tak konečně to tady zas žije.

Ell, máš krásnou princezničku ~m~.

Ondráškovi starostovi foukáme na dálku bolístku ~6~.

Moni, užívej si jen co jde doma. I když já už po šestí letech jsem se do práce moc těšila, ale je mi líto K., že takový bobek malý, a už ve školce od sedmi rána skoro do pěti.

Holky, asi jsem chytila zánět močáku, snažím se hodně pít a koupila jsem si lichořeřišnici. Snad se to obejde bez ATB.

Dlouho se už neukázala tady Majka.

Madelinka+3 andílci 78772
20.11.2013 18:07:09
Děkuji Moni
~3~
Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
19.11.2013 22:02:32
Jejda, posíláme Ondráškovi pofoukání ~6~.
Madelinka+3 andílci 78772
19.11.2013 17:31:12
Ahojky,
tak náš pan starosta dneska spadl u našich na pusinu a vypadl mu přední spodní zub:-(tak teď budeme dlouho čekat na nový.
Všechny zdravím a Bětulince velikou pusinečku.~;)
Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
18.11.2013 12:00:57
Ahoj holky,

moc Vás po delší době zdravím.
Já do práce ještě nechodím, začnu 8. února, možná o nějaký den později, záleží jak mi staniční napíše služby. Užívám si teď každý den doma a padá na mě smutek, že to tak rychle uteklo.
Jáchymek je teď v pohodě, poslední dva měsíce co nekojím spí celou noc, ale stále se mnou v posteli. Mluví krásně, říká i R, ale zatím je spíš takové drnčivé a občas se mu zadaří i krásné nedrnčivé.
Z her pořád vedou skládačky a puzzlíky, auta ho neberou, malování taky zkouší, ale o nějakých tvarech nemůže být řeč, jen klikyháky.

Nakoukla jsem do deníčku, šatičkování vážně závidím, taky bych si to užívala a zvlášť na takovou krásnou princeznu.
Ondrášek je sekáč ~g~ a ségry už jsou slečny.

Mějte se moc fajn a napište nějaké novinky i ostatní.
~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~~3~
Ellen + 4 111184
15.11.2013 22:01:55
Koukala jsem do alba - Ondrášek to je pan starosta:-)~:-D, je moc roztomilý.
Dala jsem do tam nějaké fotky z minulého měsíce.
Tak se mějte hezky a napište!~3~
Ellen + 4 111184
15.11.2013 21:58:25
Zdravím holky, ten čas strašně letí! Vy už skoro všechny asi chodíte do práce ne? U nás je to už takový víc zaběhlý, už mě naštěstí opouštějí pocity beznaděje, že to nemůžu všechno zvládnout~;). Bětuška je pořád moc hodná a klidná, v noci se teda budí, ale nasosá se a spí. Zase ji rozmazluju jako všechny a mám jí u sebe v posteli:-), ale když ona je tak sladkááá.
Toníček chodí 1-2x týdně do miniškolky a je spokojený. Pořád mívá záchvaty vzteku, ale nějak to zvládáme, nic si z toho neděláme~d~. Hrozně moc žvatlá, zopakuje všechno, ale občas bychom potřebovali překladatele. Spaní u něj je taky ještě občas hrůza, manžel k němu musí vstávat skoro každou noc... a někdy brečí tak, že budí málem celý barák.
Jo a aby nás nebylo málo, tak naše fenka nám nečekaně porodila 6 štěňat, tak v noci zas ještě já vstávám k nim~t~, když se mi něco nezdá.
Jinak aktovky máme Topgal a připadají mi skoro nezničitelný (a že je ti naši kluci pořádně testují...)
Madelinka+3 andílci 78772
21.10.2013 19:42:38
Andý, připadá mi, že mají vše co by tak měly mít, možná jsou i jiné lepší, ale nám se líbily, nejsou Kitty, Minnie ani Monster high, jsou docela kvalitní a taky jsme ušetřili za velkou položku, tak jsme toho využily ~R^
Andýs 65055
21.10.2013 8:21:08
Madelinko, nápodobně. Školy se trochu obávám. Chodíme na logopedii a nechce se mu doma trénovat, co teprve jak budou domácí úkoly ~a~. Herlitz má dobré aktovky?
Madelinka+3 andílci 78772
18.10.2013 21:20:27
Andý, my máme aktovky od loni, neteř končila u Herlitzu, tak nám je sehnala tam:-)
Ale nevím, jestli se mám do školy těšit~t~. Holky už o tom docela často mluví.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13697  [Dalších 13657 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.