| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1162  [Dalších 1132 >>]
Eimo 141133
18.11.2014 18:55:54
My na vítání občánku asi nepůjdem. také řeším, co na sebe, protože ještě nic neobleču a mám stále hrozně velké břicho. Nevím, jestli je to tuk, nebo ještě děloha.... ale je to dost měkké, takže asi špek....
Malý moc nespí, takže jsem dost hotová...
Zatím ahoj.
vokosticka 58240
16.11.2014 11:57:34
Jojo,taky mě pořád přijde že nic nestíhám a to už brzo začne ta vlna návštěv. Co jsme přišli z nemocnice Verunka marodí,takže ji musím od malého odhánět a ona mu tak závidí ještě víc. Dokonce máme ve škole ředitelské volno a školku uzavřenou všechny děti marodí. Včera jsme měli vítání,byli jsme tam nejmenší a když jsem si malého položila na klín hledal mlíko,všichni se tomu smáli~:-D
Eimo 141133
15.11.2014 6:50:39
Koukám, že nikdo nemá čas..... jak začal malý vyžadovat pozornost, tak je to děs běs. Nic nestíhám, protože už málo spí.. takže domácí práce se nějak hromadí.. a spánku je také málo... ach jo..... ale prcek je kouzelný a jsem i tak štastná.... co vy? Jak válčíte?
Eimo 141133
9.11.2014 9:42:00
Tak my budeme mít za 4 dny měsíc... hrozně to utíká..... malý zvedal hlavu už v porodnici a teď už musí pořád někam čumákovat.... v postýlce do čumět do stropu ho nebaví a řve... no, je to náročné a pozornosti bude potřebovat čím dál víc....
Téměř všechno oblečení, co jsme měli nachystané je malé a vyřazené. Takže nakupovat další... je to teda pěkný vítr v peněžence.... a to chodíme jen do cekáče.... a taky ty plíny a sunar.
Zdravíme všechny... dnes to vypadá na sluníčko , tak honem všichni na prochajdu....
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013
4.11.2014 9:59:37
Ahoj holky my se máme fajn celkem ale eimo malé taky nestačí mlíko moje takže dokrmujem nutrilonem nic si z toho nedělej já mám taky málo ale snažím se kojit
vokosticka 58240
3.11.2014 18:13:28
Ještě v porodnici když mi to nešlo a taky to pekelně bolelo přišla sestra,vzala mu hlavu a přimlaskla mi ji na prso tak že jsem myslela že je malý udušený. Zřejmě ti cucá jen bradavku a to bolí hrozně. Dnes už jsme dostali pozvánku na vítání. Vadí mi že nebudeme ještě ani po šestinedělí
Eimo 141133
3.11.2014 10:31:20
vokostičko, to máš teda dobrý.... nevím proč mě to kojení tak hrozně bolí... jednou se přisaje a pak tři dny léčím bradavky... nevím, kde dělám chybu... odstříkávát mi už nejde, ale když se malý přitulí, tak se mi mlíčko spustí... ale opravdu jen pár kapek.... ach jo.
Zdravíme vás všechny....mamka a Davídek~:-D
vokosticka 58240
1.11.2014 20:45:34
Eimo,kdyby mi to mlíko neteklo proudem tak bych taky kolikrát uvažovala dát v noci z lahve aby to bylo rychlejší. Než ho nakojim,přebalim, než si odříhne a usne vstávám pomalu zase.zdá se mi že kojim nonstop. Ještě že zatím chodí do školy ráno mamka.jinak s odsavačkou mám 120 ml za 10 minut ale u dcery jsem taky ždímala jen kapky. Holt vždycky to nejde tak si s tím hlavu nelámej-snaha byla~;)~;)~;)
Eimo 141133
1.11.2014 17:29:55
Tak já to kojení vzdávám... odstříkám sotva pár kapek.... je to i tím, že neostř. pravidelně každé tři hodiny... prostě nedostatek spánku je silnější, než trávit další hodinu odstříkáváním.... ano, jsem sobec...
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013
29.10.2014 21:17:53
Ahoj holky my dobry akorat dokrmujem mala to vyzaduje ale ty homeopatika chci taky zacit brat tak uvidime jinak mala je zlata muzu se venovat i klukum mam na to cas
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1162  [Dalších 1132 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.