| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - USA

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 797  [Dalších 757 >>]
Nova maminka 151321
25.7.2016 21:16:29
Ahoj vsem maminkam. Dekuji Vam vsem za zkusenosti, poznatky, rady.....Autosedacka jde upevnit do auta, tak ji zkusime pouzivat... Mozna kdyz bych natrefila na "garage sale" na nejakou peknou a ne moc drahou, tak koupim s tim lepsim upevnenim.... Spis jsem se bala, aby nam malou dali v nemocnici, ale to uz jste mi vyvratili, ze model jestli splnuje USA normy, ze to neresi. Tady opravdu clovek nikdy nevi a vzdy je lepsi se zeptat zkusenejsich maminek, nez potom koukat s otevrenymi usty ~:-D. Jeste jednou dekuji za odpovedi a vas cas.
sally 3140
23.7.2016 21:21:14
Pokud jde sedačka upevnit do auta, tak bych neřešila.

Jinak s těma kontrolama (nám řekli, že musí být dítě v autosedačce, v jaké neřešili, upevňování v autě taky ne) - bohužel přiblbý zákony a přemnožený právníci... já zase když mi pustili nedonošeňátko z JIPky, tak mě museli k autu odvézt na vozíku... před tím jsem měsíc do nemocnice dojížděla (sama řídila od třetího dne od porodu) 50km jedním směrem, i třeba dvakrát denně (tj. denně 100 - 200km za volantem) a chodila jsem po nemocnici a normálně fungovala - ale při propouštění jsem musela na invalidní vozík.... ~t~
Katka a 2 výrostci 141251
23.7.2016 8:20:20
Proc?V USA není povoleno chodit pesky ?
Katka a 2 výrostci 141251
22.7.2016 22:16:03
Ty voe ~8~ Země svobody, že ~t~~t~. To jako fakt ti choděj zkontrolovat i auto jak tam máš řešeno upevnění sedačky ?? A co když opravdu nemáš auto a chceš prostě odkráčet domů pěšky ?
Otylka 137962
22.7.2016 16:46:23
Já vím, že trochu mimo, ale ta autosedačka v porodnici je v USA někdy docela srandovní. Kamarádka bydlela v době, kdy čekala mimčo naproti porodnici. Porodila, když měla jít domů, přijel manžel s kočárkem - šlo o to prakticky přejít ulici na druhou stranu a z porodnice jí odmítli pustit ~8~
Nova maminka 151321
22.7.2016 7:52:43
Ahoj vsem maminkam v USA. Cekame miminko a objednali jsme si trojkombinaci kocarek z Evropy. Ale asi jsme to nedomysleli s autosedackou :-( Autosedacka je sice EU vyroba 2016, ale je to bez samostatneho podstavce na pevno do auta. Je pouze na upevneni na pasy. Je podle evropskych norem. Oznaceni ma CAPRI 0-10kg ECE R44/04. Chtela jsem Vas poprosit o rady. Je to nase prvni mimco, jsme tu sami a nemame se koho zeptat.... Mohu zde vubec tuto autosedacku pouzivat??? Jestli napr. ne, tak muze me policie dat i pokutu pri kontrole? Nebo byste to neresili a autosedacku uzivali? Jak je to v porodnici, kde je povinnost mit autosedacku sebou, tak muzou mit nejske namitky v nemocnici a nepovolit propusteni miminka do te doby nez bude autosedacka podle USA norem??? A pokud byste mi radili vubec ji tady neuzivat, tak muzete mi poradit jakou koupit znacku, typ, aby nebyla moc draha, byla bezpecna a sla pouzit napr.i do letadla k navsteve CR ??? Nevim mozna to moc resim....ale radeji se Vas zeptam, nez dostat pokutu nebo ze by nam nechteli propustit miminko u nemocnice .... Mozna mate nektera zkusenosti i s evropskou autosedackou zde.... Mozna k doplneni, zijeme v Illinois. Budu rada za kazdou radu a vas cas. Predem Vam dekuju. :-)
JitkaP 150862
5.6.2016 18:37:12
Ahoj, ja ziju ve Fresnu a uz ani tam to neni v urcitych ctvrtich nic moc-vysoka kriminalita, vykradena auta, domy, atd. a Bakersfield by mel byt jeste horsi ale urcite zalezi na ctvrti. Kdyz se zastavujeme v Mimis Cafe je tam dost bezdomovcu a zebraku.
sally 3140
22.3.2016 23:51:27
Bakersfield znám zběžně, projíždíme, nestavíme - pro jistotu.... teď se to zlepšuje, co tam začali těžit... co bys potřebovala vědět?
Pokud se tam máte stěhovat (nebo i třeba na dovolenou), volila bych raději Tehachapi. Malé městečko v horách, lepší ovzduší, kulturnější prostředí, tipla bych si, že tam budou lepší školy atd. - a do toho Bakersfieldu se dá za prací nebo věcma chybějícíma v Tehachapi (větší nákupy atd.) dojet.
LaraK 150224
18.3.2016 10:42:22
Ahoj vsem.
Je tady nekdo z Bakersfieldu?
Nebo kdo to tam dobre zna?
Na internetu jsem se toho docetla hodne, taky dost negativniho. Ale zajimal by me nazor nekoho, kdo to tam zna osobne.
Dekuju predem za odpoved.
sally 3140
20.9.2015 18:14:14
Ehm.... druhé dítko? A ve školce.... uááááááá
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 797  [Dalších 757 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.