| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky z Třince

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3434  [Dalších 3394 >>]
Libii 55216
26.10.2010 9:12:21
Zrzul v kojení to asi úplně nebude. To vidím u nás-Adélka je do Cieslarů a cvalík není, za to Bea je do mojí rodiny a cvalda je. Obě jsem kojila jen částečně do 4 měsíců a dávala jinak nutrilon a nebyly a nejsou o nic víc nemocné než plně kojené děti. Se zuby je to podobné. Ada zuby děs a to sladké jí ale ne tolik jako Bea, za to Beátka to je šroťák na sladké a zoubky má jak perličky zdravé krásné. ~d~
zrzulec 97896
25.10.2010 17:02:46
ahoj holky jen chcitaky řict nezor na ty domaci pochoutky ja jsme te starši taky dělalal kašičky domaci a kojila dlouho a nedavala sladke a omezovala ji v cukrovinkach atd a a stejen zuby ma zničene tad dokonce marodi stejne jak jine deti a i mi dost ztloustla i když řikaj že kojen deti nemaj problemy z vahou takže nevim proč jsme to dělala u Emy to nedělam kromne toho kojeni to ješte kojim a nevidim rozdil
Libii 55216
25.10.2010 9:40:35
Isbi nazdar ~3~ tak máš doma veselo a hlavně fofry ~6~
U nás ovoce i zelenina stály za prd. Něco jablek jsem nasušila (porozdávala a už se to i snědlo) jinak na uskladnění toho moc nebylo, stejně to hned hnije~q~
Taky jsem měla při Adélce takový elán, dělala přesnidávky atd. zamrazovala zeleninu, pak jsem to vzdala. V konečném důsledku to vyšlo na stejné peníze~d~
Hlavně se holka moc nehoň a užívej si malého, strašně rychle to uteče~x~
ISSBIAX + 2 100431
21.10.2010 22:24:09
Ahoooooj!
Jsem v jednom kole, doma nepořádek, prcek vyžaduje stálou pozornost a do toho si přivydělávám. Holky moje zlaté, chtěla bych se zeptat, či nááááhodou někomu nenadbývají nějaké jablíčka, hrušky, slivky, jakékoliv ovoce, co víte, že byste nespotřebovali, třeba opadoki, já si to okrojím, malému na přesnídávky, vše je tak drahé, ty skleničky, děs, tak mu zavařuju sama, i zeleninu. Dneska se nám vyklubal zoubek, týden už zkouší na čtyři a máme čerstvých 7 měsíců. Je to kvítko, strašně aktivní neposeda.
A jinak co povíte? Už kupujete dárky na vánoce? Předevčírem nás kolega fotil, Patrička jako umělecké fotky a jsou boží, nevíte o nějakém časopise, kde bych třeba poslala fotku, jestli by ji nepoužily na titulní stránku nebo tak něco?
Libii 55216
20.10.2010 9:26:44
no trošičku to vylepšíme, jednou se vrhnem do větších úprav ale to až za pár let...~z~ Teď ještě chlap dodělává část obložení verandy, kde byl eternit a zbytek dodělá na jaře...takže pořád něco~d~

Tady nikdo nechodí co? jen my dvě ~t~~;)
zrzulec 97896
19.10.2010 17:40:51
supr tak budete mit krasne zase doma jo?
Libii 55216
19.10.2010 16:55:20
aha tak už chápu Zrzul, no tak to bude fuška..ať vám to jde od ruky ~g~
Tak a my jsme se před hodkou vrátili z Jabla a konečně máme objednanou novou sedačku, český výrobek a hotová bude do 4 týdnů, chlap si k tomu objednal i relaxační křeslo ~t~
zrzulec 97896
19.10.2010 11:31:39
my predelavame domek rodiiny ale tak to vlaste stavime jedno patro mame nove a to jedno zase musime vystehovat oškrabat t je nejhorši a znova všechno elektrika a voda a podlahy všechno je to pomalu horši než novy domek
Libii 55216
19.10.2010 11:22:24
přesně Zrzul hlavně že člověk něco dělá, je to takový relax ~R^~t~
Tak chlapovi držím moc palce~R^~g~
Vy stavíte domeček? jsem myslela že jen něco opravujete, vždyť jste bydleli ve svém ne? Nebo se mi to plete?
zrzulec 97896
19.10.2010 10:37:51
ahoj na zumbu chodim je to bomba ja jsme pryve na takove cvičeni takžer mně to vyhovuje mně pilates a takove nudi chodim i na aerobik a posilovani a to je taky fajn ale hubnuti ne jde aspon se citim lip a holky se jakš takš leči sna d se to nezhorši ale nuda je doma strašna a muj manžel se drži mooooc dobže jsme na neho hrda uči se jak drak a snaži se a začina byt cilevedomy tak sna d to zvladne letos t budo dost naročne stavba dum atd ale přišti rok pokud se udři bude to mi lepši~6~~6~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 3434  [Dalších 3394 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.