| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 122979  [Dalších 122959 >>]
Lenča, Vojta a Marek 19960

Re: Re: Chichi!

31.8.2006 20:37:34
Jaffi, já se dnes nepřidám, mám tam na žehlení asi jen tři trička.
Majda slušně topí, ráno jdeme znovu natuty k dr. Budu to mít teda s honičkou, protože na devátou už mám být zase u kadeřnice na melír.

Taky jsem si šla s Májou lehnout, aby vydržel v klidu, ale vyrušil nás stavbyvedoucí, zvonil jako blázen.
Když jsme u těch bláznů, tak nějaký nám tu teď vrtá!!!

Pendulko, neslamníš teď nějak často? Ten chlebík zní zajímavě.
Pendula 11758

Re: Chichi!

31.8.2006 20:14:09
Ahoja!
M. už skoro spí, manža někde oslavuje a já mám kupu žehlení, ale žehlit teda rozhodně nebudu!!

Jaffi, jojo, tchán je inža:) Teď se o nich psalo.Ale já ostuda to ještě nepřečetla....
Jaffi, V 4/04 + V 3/08 13491

? ? ?

31.8.2006 20:06:04
Jakože mě tady fakt necháte žehlit samotnou? :o(
Jaffi, V 4/04 + V 3/08 13491

Chichi!

31.8.2006 18:44:54
Jak se tak nikdo nehlásil na to kafčo, šla jsem radši spát. Rendo, nic si z toho nedělej, nejsi v tom sama. :o)))

Koukám, že se docela povídalo. Četla jsem zpět asi před hoďkou a už si nic nepamatuju. :o(

Nicméně jsem sem chtěla napsat, že se můj DH asi v jednom časopise četl o Pendulčiným tchánovi, byl to článek o převádění knih do digitální polohy, příjmení sedí a místo působiště taky. Co, Pendul? Je tchán inža?

Tak my asi jdeme večeřákovat. Dnes mě čeká žehlení, kdo se přidá???
Pendula 11758

Re: kuk

31.8.2006 17:45:23
Tak jsem dala do receptů recept na langoše. \je to okopírované, já je podle toho ještě nedělala.
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257

kuk

31.8.2006 17:31:59
tak kluci modelovali....no a já snima.

Lenčo. snažila jsem se Bořkovi vysvětlit, že o tom nemá mluvit, ale znáš ho, jak je ukecanej! ale když na to nepřijde řeč, tak se snad neprokecne.

Trolli: z toho si nic nedělej, mě artur na všechno řekne, že je to bléééé, ale naštěstí všechno zbaští. teda všechno ne, jí jen polévku! druhé zkusím nabídnout a to vše odmítne.

tak mamka tu asi zůstane, tak si večer sjedem do makra.

asi si dám něco k jídlu, mám hlad! DH tu ještě není, chtěla jsem na něj původně čekat.....

Pendula 11758

Re: Re: Re: Chichi!

31.8.2006 17:09:14
Ahoja!
Hezké odpoledne!
Kluci jsou venku se psem, ale tom zas odjíždí:( VBčera se kámošům narodil v Hořovicích chlapeček, tak musej slavit... To jsme si taťky moc neužili:(

Koukala jsem na recepty a peč banánový chleba s FL deníčku, tak jsem na něj zvědavá!

Langoše jsem teď někde viděla, zkusím je najít.

Dopolko jsme byli s mamkou a neteří na nákupech a po obědě m. spinkal:) Dělala jsem album, tak už to mám do konce roku 2004:)Tak už jen necelé dva roky.... Ale je fakt, že úpředtím se děti rychle měnily,teď už tak rychle nerostou, tak těch fotek není tolik...
Renda, Aneta 4/04 + Nicol 7/07 18451

Re: Re: Re: Re: Re: rada?

31.8.2006 16:33:47
Ahojda, tak já jsme tu na to kafčo, to brzo, co?:):):)

No jo, já si vás nejdřív pozvu a pak usnu, to jsem teda hostitelka:) Ale když venku je táák hnusně a Anetka nechtěla jít spát, tak jsme řekla, že jdu s ní, spala v minutě a já v té druhé:) Ale na rozdíl ode mě ona ještě spí, no to si tatínek večer užije:) Akorát jí budu muset za chvíli vzbudit, mám sraz s kámoškama a chtějí jí vidět, tak jde se mnou a DH ji tam pak vyzvedne, až půjde z práce:)

Diny, to bude asi tím, že já mám ještě hodně svobodných a bezdětných kámošek, které si rády dítě půjčí, ale zase ho rády vrátí a mně to helfne:) A pak mám druhý extrém, kámošky, co už mají děti v pubertě a nejsou ještě tak staré a třeba by i miminko chtěli, ale už se bojí na stará kolena, tak si čas od času půjčí Anetku a nebo ji příjdou pohlídat:) No když si to vezmu, tak téměř všechny kamarádky s dětma v Anetčině nebo podobném věku jsem si našla, až když se mi Anetka narodila:) Akorát mám dvě hodně dobré kamarádky z dětství s podobně starýma dětma, ale ty jsou zase bohužel daleko a vídáme se párkrát do roka. Takže asi tak:)

Jdu tu trochu poklidit, je tu děsný binec, jak je ošklivo a nejsem pořád venku, tak je tu furt bordel:( Jsem taky zvědavá na to září, jak bude, kéž by tak jako loni, to byl fakt parádní podzim a dlouho bylo pěkně. Já nemusím mít vedra, ale aby nepršelo a nemuselo se chodit v kožichu.
Lenča, Vojta a Marek 19960

Re: Re: Re: Re: rada?

31.8.2006 15:35:01
Baru, taky tě zdravím :o))

Trolli, plně tě chápu, Vojta mi totéž udělal se svíčkovou, no a mě tak chutnala.

Petře jsem ještě zapoměla pogratulovat k úspěšné kontrole.

Rybko, vás si teda asi už nepozvu. My si chceme Ježíška ještě zachovat :o)))

Majda spal asi hodku a probudil se zase s teplotou, se z nich fakt picnu, ale dalo se to čekat. To abychom šli zítra znovu k dr, před víkendem :o(

Jsem fakt neschopná, doma binec a to mají o víkendu dorazit tchánovci. Alespoň si dnes u DH šplhnu hromadou palačinek.

Vojta si prý bude chvíli malovat, tak jdeme s Májou odpočívat do pelíšku.
vergelka, děti 04/04, 11/06 12449

Re: Re: Re: Re: rada?

31.8.2006 15:30:31
Ahoj Silvo, můj synovec začal mluvit až ve 3,5 letech. Pomohla až logoškolka.
Taky mám známou, co jí dítě nemluvilo dokud neodstranili krční mandle....

Děti jsou vzhůru, tak jedem za babičkou do školy, tam si aspoň vyhrají a do večera jim to rychleji uteče.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 122979  [Dalších 122959 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.