| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 43469  [Dalších 43449 >>]
Jana+ 15785

Re: Re: Re: Re: Re:

29.6.2005 8:00:40
Sorry za román :-)
Ještě musím dodat, že u tchánů se nikdo moc neštve s úklidem, takže se mi tam nechce nechat malou lozit po zemi, přebalovat ji musím taky na zemi atd.
Jana+ 15785

Re: Re: Re: Re:

29.6.2005 7:59:20
Ahoj,

Deni, to znám, takhle jezdíme k našim - kočár a věci pro malou zaberou skoro celý kufr, my máme s manželem každý jednu menší tašku :-) S hlubokou korbou se nám to tak tak vešlo. Ale myslím, že si nemáme co stěžovat, když čtu Mařku, že jezdí všude "sockou". To já velice plánuju dnešní výlet do práce, protože manžel jel s autem do servisu a oni mě tam chtějí na nějakou poradu. A taky jsem si měla jít vyzvedout pas do města, ale na to raději asi kašlu a odložím to až po této dovolené.

Jinak příští týden jedeme do města, kde bydlí naši i tchánovci. Bydlíme vždy u našich, protože u tchánů je celkem neúnosná rodinná situace (tchán alkoholik, tchýně se k tomu staví všelijak, nedokáže říct jasný názor a děti na to doplácejí, protože ji litují a chtějí jí všechno vynahrazovat). No, a teď jsem se dozvěděla, že si tchýně vzala příští týden celý dovolenou, takže samozřejmě bude čekat, že ji budeme bavit. Tak mě to docela nas..., ona navíc ráda tráví dny sezením doma, vařením oběda a kecáním o tom, jestli jsou rohlíky dražší v Carrefouru nebo Kauflandu. Ach jo, tak nevím, jak to uděláme - manželovi bude trapně, bude ji chtít každý den navštěvovat (ona nás bude navíc zvát na každý den na oběd, což se mi taky nechce). Já budu chtít něco podnikat. Z těchto dovolených mám tak akorát nervy. Přijde mi to jako citové vydírání a jde to od tchána na tchýni, od ní na manžela a od něj na mě. On má ještě dvě sestry, ale ty jsou na tom podobně jako on, jedna partnera nemá, druhá ano, ale ten je asi trošku víc tolerantní než já (ale vím, že jeho to taky štve, protože podobně to je na Vánoce, na Silvestra...)
Deni+František+Ella 13842

Re: Re: Re:

29.6.2005 6:04:02
Dadko - ja ti naopak chtela napsat ze mate idealni miry a ta vyska je uzasna (zvlast na holcicku)

My meli v 8 mes. 70 cm a 9,2 kg (a to byl fandysek po te nemoci co zhubnul, jinak by mel kolem 10 kg)

Jianak my uz mame zabaleno a uplne se stydim kolik toho mame. (tydy mame ....) To je skoro vsechno fandyska.
Kocarek, cestovni postylka, obri sportovni taska, taska s hrackama, ja mam malej kufrik, manzel malou sportovni tasku a taska s PC.
Jeste ze mame kombíka .... i tam se to vejde jen tak tak.
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171

Re: Re:

28.6.2005 22:19:02
Ja jsem si myslela, ze bude uz vazit vic. Na to jak je dlouha zase az tak moc nevazi. Ale je videt, ze tintitko to nikdy asi nebude. No, ona nema teda ani po kom byt.
Hancik-kita 01,kamca04 20142

Re:

28.6.2005 22:11:17
Marko tak to jsme na tom podobně my měli 67,5-68 dle zamletí :))
Maruš,Mára10/04,Bára6/08 18025

28.6.2005 21:15:02
Pěkný večer,
tak se pomalu chytáme na dovolenou a všude musíme vlakem, teď pojedem k sestřence a jediný autobus co tam za den jede má napsáno v popisku, že nebere dětské kočárky a objemná zavazadla :-(( No uvidíme jak to vyřešíme.

Dadko,
teda to jste obříci mi měli v 8. měsích 68cm a 7,5kg :-) Teď už má 7,8kg :-)
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171

Re: Re: Re: Re: prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 21:09:24
Tak to te Anulo asi nepotesim. Doba na vymenu je 14 dni. Muzeme to pak jeste zkusit az se vratim, ale nevim, nevim.
Tak jsem si s manzilkem ugrilovali klobasecky a ja se jdu nyni vrhnout na zehleni.
Hancik-kita 01,kamca04 20142

Re: Re: Re: prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 21:07:08
tedyk Dadko jste obříci :)) to my máme o hodně míň cm..
A máš pravdu s těma dovčama zahraničí vyjde líp jak u nás. proto jezdíme jen do ch a jsme spokojeni. Příští rok bych chtěla našetřit a jet někam spíš letět.. ale kdo ví jakto bude (finance)
Aňa+4 27094

Re: Re: prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 19:54:50
Vidíš,až teď jsem si vzpomněla(((,myslíš ,že by ten krásný obleček od Vás šel ještě vyměnit za větší??
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171

Re: Re: prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 19:51:31
Jo to bych mohla,a le jen aby bylo volno.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 43469  [Dalších 43449 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.