| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Arko, no mam trochu vyhodu,ze mam kluky, takze boty se snazim ladit alespon s rocnim obdobim. Ale jsou to po ranu vzdycky boje, jak vysvetlit,ze v unoru opravdu nemuzou nosit holinky ci tenisky.
a sladeni obleceni uz jsem taky vzdala. V. si jeste docela necha poradit a vysvetlit, ale Sima ma par svych oblibenych kousku, ktere proste musi mit skoro denne na sobe. Az tak by mi to nevadilo, kdyby to zrovna nebyla mikina s flekem a stare dziny na pisek. bohuzel maji na sobe obrazky,coz jine nemaji. Takze uz jsem rezignovala a v zajmu zachovani zdravych nervu, uz po ranu jen nabidnu neco jineho a kdyz se to neujme, jdeme do skolky jak vandraci a v igelitce neseme vhodnejsi obleceni, ktere uz vetsinou odpoledne prosadim,takze na krouzky uz jezdime jako lidi.
nechci vubec domyslet, co by se stalo, kdyby se mikina "ztratila v nenavratnu". :o))

a jak vsechny zijete?
urcite taky jen nakukujete a nepisete, ze?

jakou planujete letni dovcu?
ja s nimi jedu letos i na letni tabor od DDM na zacatku prazdnin, a pak poslednich 14dni mame babske dovolene (nekolik mamin + mraky deti) jinak dalsi plany zadne, tak bych i vzala nejakou inspiraci.

jinak na nas pekne dolehla krize. oba s vypovedi.
jsem na to hooodne zvedava,jak budu shanet praci, uz jsem pripravena,ze stejne driv jak po prazdninach me nikam nevezmou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.