| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já nevím, u nás ve městě je utečenecký tábor. Jsou tu Afgánci, Arabové , Kazaši, Sýřani, Moldavané, a spousta dalších z těhle zemí. Nevidím ženy jít jinak, než dva kroky za mužem, nejlépe vláčející kočár, tři děti a pět tašek s nákupem (z čehož vyvstává otázka, kde na to berou, když 95% z nich nechodí ani se nezajímá o práci???)
Jedinou funkci, kterou oni občas "vykonávají" je například dělat "vrátného" v té jejich budouvě, kterou užívají (jsou ubytováni v bývalých kasárnách). Ale znala jsem obyčejnýho českýho kluka, který jim tam jeden čas dělal správce a říkal - nikdy více...!!!!

Krom toho, že nehnou, ještě se dívají divně, jako že se o ně nikdo nepostará...~d~

Nedávno jsme měli například ve městě rituální vraždu...Moldavané oobětovali ovci.....
Bohužýel ta ovce byla na soukromém pozemku soukromého majitele.
No stáhli ji z kůže a kůži tam nechali.
Majitel ji ráno našel...:-©

Nezapírali. Naopak nechápali, jak je možné, že TAK ZÁSADNÍ SVÁTEK, kdy se krade dobytek tady netolerujem a pozastavovalise na d našimi zákony.

A pak se občas někdo oprávněně zeptá: PROČ SI TO PRBOHA NEDĚJAL U SEBE? VE SVÝ ZEMI, KDE JE TO JEJICH VĚC, MOŽNOST ATD....

Chápu, že někteří utekli před válkou, ale do pr*ele, tak se majíchovat jako na návštěvě, ne?
Možná, že kdyby místo kuchání ovcí avymejšlení krávovin trochu přemejšleli, nemuselo by se u nic v zemi válčit....


Já nevím, každého věc, konkrétně nic proti, ale jen chci podotknout svůj dojem.
Já třeba vidím, že na naše město tahle skutečnost pozitivní vliv neměla.
Nechtěla bych se nikoho dotknout., je to jen poznatek.
Ale třeba je to jinde jinak.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.