| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mili, já jsem četla Tvoje smutné povídání a na tohle se fakt reaguje těžko. Ale .... těžko říct, co se v té lumpačiskově dušičce děje. Nejsi třeba někdy smutná a prcek přecitlivělý?

Proč to píšu, víš, já chtěla tu hodnou holčičku a osud to asi věděl a mínil jinak. Tak mi nadělil ty lumpy raději dva a najednou.

Jedno dítě pohodové klidné, hodné, ale uzavřené, až běda, cokoliv se děje, pomalu to z něj lámu heverem. Dodnes. Když už ho přesvědčím na mazlení, užívá si ho, ale nepřijde sám, musím já.
A druhého hyperaktivního emotivu, co od malička buď řve, nebo se směje, a řádí jako ďas. Hodný - v obecném měřítku je jen když spí a ani to leckdy ne :-)) nic mezitím neexistuje. Živá voda v řešetě. P.S. hodný je taky, když je nemocný, ale to bych zase byla raději kdyby řádil. A občas tak přemýšlím, se kterým je to vlastně jednodušší, jestli emocemi navrch nebo ten introvert.

Stejné geny, stejná výchova, ale fakt se snažím nesrovnávat, abych neubližovala a už vůbec ne před nimi. Něha a touhla po dotyku, mazlení je nám dána geneticky, s tím fakt výchova nesouvisí (to vím, mám sourozence - jsme naprosto odlišní, mohu ilustrovat na mnoha příkladech z okolí).


a prodat, darovat, někdy ještě zaplatím, jsem měla chuť mnohokrát

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.