| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mili, právě u nás probíhá nějaké šílené období. Malá má záchvaty vzteku, breku či co. prostě je třeba hodinu v tranzu kdy řve a je nepříčetná a stačí úplná blbost k tomu. nejde utěšit ničím, ani když ji plácnu ať se vzpamatuje a zatřesu s ní, tak nic, rpostě nic. Chová se jak blázen a já vůbec nevím jak na ni. vždycky byla paličká,a le dlao se s ní vyjít v pohodě, nevím jeslti je to nějaká dvouletá puberta či co, ale nemám někdy sílu už na nic. Uplně mě to odrovná a rodiče ani prarodiče neví co s tím jak to začne, trvá to asi týden. Až mám dneska pocit vlastní neschopnosti utěšit svoje děcko, prostě jakobych selhala jako matka, já která nikdy neptořebovala radu jak na ni nebo tak, jsme teď v prd.li. Až jsme se málem rozbrečela dnes. Výčitky že dotala po zadku a ne málo jsou, neposlechne, je to hlava paličatá a nerv, ale snažím se to zvládnout, ale nemůžu, dneska fakt už ne. ještě že už spí. je tak sladká když spinká, tak mě to všecko mrzí i to jak se chová, vůči mě, která je na ni téměř 24 hodin denně sama a ona tohle:-( a mazlík taky není, jen když má náladu, jinak taky zdrhá~d~ přeju hodně sil. z nějakého důvody takovéhle děti máme zrovna my~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.