| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych od vás poradit. Máme 4letého chlapečka, byl plánovaný, vyšlo to na první pokus. Vrátila jsem se po mateřské vloni v září do práce, ale malý hodně marodil, moc jsem v práci nepobyla. Teď se jeho zdr. stav stabilizoval, začínám v práci normálně fungovat, chodit sem pravidelněji~t~. S manželem začínáme mluvit o druhém dítěti. Po pravdě se mi do toh zatím moc nechce, chtěla bych si po tom všem v práci trošku "odpočinout", načerpat nové síly na další mateřství. Manžel by chtěl už teď, já bych to chtěla odsunout až za rok. Ráda bych druhé dítě (pomiňte, prosím, teorie, že se to třeba nepovede atd., to by bylo na jinou dlouhou debatu) porodila také v měsících květen, maximálně červen, ale to už bude našemu cvrčkovi 6 let. Není to velký rozdíl??? Nebudu litoavt, když se nechám teď přemluvit? Mám do toho jít, když se necítím odpočatá? První těhotenství jsem měla rizikové, byla jsem několikrát v nemocnici, a skoro celé jsem ho srávila doma. Možná by vám při radění pomohla informace, že s manželem máme oba práci, jsme zajištění, po mateřské se mám kam vrátit, máme velký byt, auto a náš syn je hodné dítě, není hyperaktivní, náročný na péči, chodí do školky. Ráda bych znala vaše názory. Předem moc děkuju.~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.