| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za názory.
Já měla první porod sice vyvolávaný, ale byl to můj první porod a nevěděla jsem do čeho jdu, takže bolesti a to všechno jsem si představovala mnohem horší. Kontrakce pravidelné nebyly a je fakt, že byly hned silné, v té druhé době zase pro změnu téměř žádné, jak jsem už psala. Tak mám obavy, že kdyby to teď přišlo samo, budu pořád čekat na ty silné konktrakce a nakonec nestihnu dojet ~:-D
Je pravda, že porod se mi nezdál tak hrozný, nakonec to vše dobře dopadlo, jen ty komplikace potom, bych si klidně odpustila. Nešlo ani tak o bolest, ale já se v jednu chvíli bala spíše o život. A samozřejmě teď přemýšlím, čím to bylo. Ale asi to nezjistím.

To že byla dcera byla nikdo předem nezjistil. Nikdo na ultrazvuku nic nenaznačil, vše bylo v normě. Teď je mimčo údajně menší, snad do čtyř kil, ale já už tomu nevěřím.

A co se týká vyvolávání nebo císařského řezu, tak já osobně asi raději to vyvolávání. Já bych totiž nechtěla epidurál a ta představa toho, že mě uspí úplně ~a~
Jinak souhlasím s tím, že je to hodně o psychice a člověk by měl spíš myslet pozitivně a těšit se na to mimčo, jenže mě to holt vždy nejde. Ty špatné myšlenky se vkrádají a vkrádají aniž by je někdo zval ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.