| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem takhle byla zdrcená z toho že se vdává moje nejlepší kamarádka - přišlo mi že ona musí být ve všem první (první pusa, první rande, první svatba, první dítě...) no bylo to dětinské, uznávám. Kamarádkami jsme zůstaly, já jsem se vdala asi 2 roky na to. Přiznám se, že se mi sice má svatba i docela líbila, ale už podruhé bych to neabsolovovala. Fakt ne - toho zařizování (a to jsem chtěla být skromná a mít malou svatbu - což nakonec asi v 35 lidech tak malá nebyla), těch rodinných debat, těch řečí po akci co mělo být jinak ..... jediné za co jsem ráda, že se tam objevili oboje prarodiče z mojí strany, ačkoliv na tom nebyli zdravotně nejlíp, s oběma dědy jsem si zatancovala. Ale těch momentů které se mi nelíbily bylo taky dost. Tím chci říct, že chápu tvého přítele, pokud už to má jednou za sebou a nemá chuť to podniknout "ještě jednou" - nemusí to znamenat že tě nemiluje. Třeba pokud tě nezajímá svatba jako taková ale ten stav ženatý/vdaná, pak by se mohl nechat přesvědčit k formálnímu obřadu na úřadě, to je maximálně 20 minut i s podepsáním papíru - a rozhodně to není horší než vyšetření u zubaře :-), v úřední oddávací den zdarma. Ale nezažiješ tu slávu, po které možná podvědomě toužíš - aby měli radost tví rodiče, tví blízcí, tví kamarádi. I když tě budu stokrát ujišťovat že světská sláva polní tráva (jak dlouho tím člověk žije - dva-tři měsíce zařizování, pak den D, potom chvíli člověk ještě nadšeně popisuje v práci a známým - pak už to všichni slyšeli a není důvod se k tomu vracet. Ale tomu neuvěříš dokud to nezažiješ, to je těžké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.