| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem toho stále tak plná. V neděli jsem byla s nejlepší kamarádkou u porodu. Nemohl s ní jít manžel, protože neměli kam dát prvního syna a malej nechtěl bejt se mnou, tak jsem šla do porodnice já. Pomáhala jsem ve sprše, při kontrakcích, prostě se vším. Uklidňovala slovama, hladila, dávala kyslík, zvedala do klubíčka při samotném porodu, fotila hned po porodu, držela miminko dvě hodiny po porodu, pomáhala přikládat při kojení a BREČELA dojetím. Celou neděli jsem byla tak citově rozhozená, ale hezky, že jsem nevěděla, co si počít s myšlenkama, s citama. Náš vztah s kamarádkou teď bude úplně jiný. Je to nepopsatelné, ale musím sem s těma myšlenkama. Pochopí asi jen ten, kdo někomu u porodu byl. A celkem bych se doučila na porodní asistentku, protože myslím, že práce je to moc hezká. Ale až budou kluci větší, protože stejně nemůžu dělat na směny, tak až by to šlo. Chjooo, jsem se vykecala :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.