| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

anit, to je mi líto ~6~ já byla na revizi skoro stejně jako ty, mimčo už má pár centáku, tak je to přeci jen větší zákrok.
Já jsem měla problém s vyprazdňováním, což je prý normální, křeče.. nakonec jsem měla i zánět dělohy a močového měchýře, takže doporučuji zajít k doktorovi kdyby to nepřicházelo, bylo mi pak fakt mizerně.

Ad další snažení - primář mi říkal že se doporučuje 3 měsíce čekat, ALE že za svou praxi toho hodně viděl a pokud se na to budeme cítit, můžeme to zkusit i dřív. Já jsem se na to beztak dva měsíce necítila, i kvůli těm komplikacím, ale pak se po čase zadařilo..a po roce od zákroku jsem byla už pět měsíců těhotná.

vím jak se mi to zdálo hrozně daleko.. a ted budu za tři týdny rodit ~s~ Držím palce at to rychle přebolí, nejen fyzicky a at máš brzy miminko doma. Opatruj se!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.