| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj kočky,

zdravím po víkendu. Včera jsem myslela, že se zase pob..... z toho počasí. Pak se po obědě uklidnilo a bylo celkem i příznivě. Dnes na sluníčku taky krásně, ale večer jsme se vraceli z návštěvy a taková zima, fuj. A to děcka už drandily na motorkách v týdnu, to byla paráda.

Pett, jak vám chutnali rohlíky? Snad ano, pak už jsi nic nepsala :-), tak doufám, že recept se osvědčil.Jsme dnes měly stejnou myšlenku, taky mám upečený perník. Byli jsme na návštěvě, tak aby jsme měli něco s sebou a přes půl plechu ještě zbylo. Takže zítra ke kávičce, mňamka.

WC v noci už nepočítám, do toho mladá volá, že chce přikrýt, jestli jsem se za 2,5 roku vyspala v kuse 3x celou noc, tak je to hodně. My jsme na mimi fakt připravený :-).

Ná návštěvě jsem vyfásla košík na mimi, ještě doobjednat pár věcí, připravit tašku do porodnice a snad to bude vše. Anetku jsem rodila 38+5 teď by to bylo taky fajn ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.