| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ty jsi chytrej přesně jak ty pavlačové drbny,že jo??Úplně jsi to celé otočil,aby jsi mohl napsat přesně to co jsi napsal,a útočit na ty které nechápou smysl BKM a chtějí ho vysvětlit,a zcela záměrně jsi vynechal,že jsem se ptala na to,jestli matky které tuto metodu praktikují skutečně běhají na nočník každých pár minut,když chce dítě čůrat.Tudíž se řadíš přesně a zjevně do skupiny o které ty sám píšeš~t~~t~~t~-sis trochu naběhl,co?Já jsem totiž nikde nepsala,že tyhle matky odsuzuji,nebo že jsou úplně blbé,protože to dělají tak a ne onak.Psala jsem že pro mě je tahle metoda nepochopitelná a že pro mě by byla stresující.Až mi zde budeš výslovně citovat,kde jsem někoho napadla či odsoudila,zatleskám ti.Ještě něco?Mimochodem docela hezky to vysvětlila např.Belatrix,která napsala že cílem není naučit chodit dítě časně na nočník,ale mít zadeček co nejvíce v suchu.Což už smysl vcelku dává a je to mnohem pochopitelnější než to že novorozenec má chodit na nočník,protože ovládá svěrače.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.