| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivule, moc zdravím. Měla jsem to podobně jako ty, chtěla jsem jenom jedno dítě. Dcera je taky výborná, moc hodná, dobře se učí, taková ta klasická hodná dcera. Když jí bylo 9, tak se nám narodila druhá dcera a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí v životě. Jednou tady budou holky spolu, budou mít jedna druhou. Starší teď bude 14, mladší je 5 a jsou to taky parťačky. I když přiznám někdy je starší na mladší protivná, když se musí učit na písemku a malá ji přijde otravovat do pokojíčku, aby s ní šla hrát hru na počítači :-). Jo, Ivul a co Moník, jestli se můžu zeptat? Už má dcera jakžtakž klid? Moc jsem na vás obě tenkrát myslela, protože jsme měli doma úplně to samé. Tak se holky držte a užívejte jaro.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.