| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neboj se Briliantíčku, já se od počátku těhotenství, taky hlídala, abych nepřibrala víc, než je zdrávo. Chápu, že někdy jdou ta kila nahoru sama, at nechceme sebevíc, ale i po porodu chci vypadat pěkně.
Nechápu postoj typu, zůstalo mi 20kg no a co? Samozřejmě, že je nedůležitější, aby miminku nic nechybělo, ale to se s přiměřeným přírůstkem na váze snad nevylučuje ne? Pokud vím, tak tloušťka nejen že miminku nijak zvlášt k dobrému vývinu nepomáhá, ale může i komplikovat porod a způsobit další zdravotní komplikace(cukrovka, vysoký tlak atd.)
Taky mě všichni nutili jíst, abych byla co nejbaculatější, ale já se nedala, jedla jsem STEJNĚ JAKO PŘED TÍM, a vyplatilo se mi to. Sotva jsem opustila porodnici, tak jsem sklízela obdiv jak dobře vypadám a mám pocit, že i pro muže jsem začala být víc přitažlivější. Především pro toho svého.
S tvými snahami nebýt po porodu jako koule souhlasím a fandím ti. ~x~
Proč by jsi jako máma měla přestat být pěkná a štíhlá? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.