| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
to je pro nás aktuální téma. Na průplachu jsme byli před týdnem. Malému jsou 3 měsíce a nechtěla jsem čekat moc dlouho. S dcerou jsem byla někdy ve 2 měsících a pak už měla pokoj. Malému pravé očičko "zprůchodnili", prý tam měl překážku. Do levého se nemohli dostat, prý má ty kanálky moc tenoučké, takže snad jen propláchli~d~ Byla jsem u toho, dost se chudák bránil, ale přežít se to dá. U dcery jsem kdysi nebyla, nechali mě čekat na chodbě a ten pláč přes dveře na mě působil ještě hůř~n~
JInak tedy od toho průplachu mu obě očička neustále hnisají. Propláchnu a vyčistím převařenou vodou, potém kápnu ocuflash a hned se mu začne dělat další hnis. Ráno má oči úplně zalepené, už ani nemůžu všechno setřít z kůžičky kolem očí a mezi řasami má pořád něco. V pondělí jsem ho vzala k naší oční, aby mu dali nějaké ATB kapky, ale bylo tak na 2 hodiny, tak jsem to vzdala. Zavolala jsem do nemocnice, kde dělali průplach, prý máme vydržet, dál čistit a přijít na kontrolu příští pátek,jak jsme objednaní. Dneska jsem to opět psychicky nevydržela, že s ním rozhodně někam zajedu. Nakonec se mi podařilo dovolat opět do nemocnice paní doktorce,která mu průplach dělala a řekli mi totéž - prý máme vydržet a přijít na kontrolu příští týden~d~ Já si nepamatuji, že by to dceři po průplachu takhle hnisalo. No, ten týden to ještě přežijeme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.