| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

žije s tebou stylem "tady a ted"...a když zítra přijdou problémy, zevšednění vztahu, spíš si myslím, že se zdekuje


víš,něco podobného jsem zažila, v podstatě to bylo o tom, že nejdřív jsem brala ohled na jeho rozhodnutí, na jeho minulá traumata...jenže se mi to časem začalo zajídat...začala jsem to dávat najevo...a najednou jsem byla "ta špatná, neharmonická"...problém byl v něm, ale on ho přehrál na mě, navíc tím vzájemná zamilovanost šla taky dost do kopru a vlastně jsem byla viník já, že "tlačím, požaduju" a "kazím tak hezký vztah"...a dostala jsem se do nevděčné role - místo toho, aby chlap usiloval a bál se, že by o mě mohl přijít, měl mě naservírovanou na podnose bez možnosti další volby.

Těžko se to vysvětluje, ale je to o tom, že takový chlap prostě z různých důvodů - pohodlnost, sobectví, minulá traumata, opatrnost...nechce kvůli sobě jít do vztahu naplno...samozřejmě, hned v zárodku to ženě nevysvětlí, ona předpokládá, že když se jeví zamilovaně, tak že se to rozumí samo litr...a pak jen s prominutím "čumí"...už je zaláskovaná, nechce to utnout, případně sestěhovaná...a neví co s tím...tlačit na pilu je neproduktivní a k ničemu to nevede a ona je de facto v pasti

Ty, pokud máš vlastní bydlení a příjem, a jsi mladá, nejsi v té pasti zas tak hrozně.

Nebudu ti říkat, pust ho k vodě, to je na tobě a tvém rozhodnutí...já jen píšu, jak je to s většinou takových "váhačů" dál

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.