| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já mám tvrdnutí břicha už týdny, brala jsem na to i magnesium, ale to už teď prý nee. No jsem v klidu, přesto, že jsem otevřená na 4 cm. Na rození doma to určo není (mluvím o sobě), takových případů je velmi málo, ale hodně se o nich mluví~;). Otevřená jsem už asi dva měsíce na 4 cm a pořád nic. Jsem zhruba jako ty. Občas prostě musím najednou lehnout, nejhorší to bývá dopoledne, to mě i popadají šílené stavy "těžkého břicha", ale dr. říkal, že mimi je v pořádku, že to je únavou a někdo to hůře snáší, takže si mám na tu chvilku lehnout. Také to většinou tak za hodinku přejde a pak už funguju normál, ale ten den jsem celkově taková unavenější. Nejhorší je, když to přijde v přípravě oběda. Občas mě i píchá jakoby dole v pánvi (jako kdybych měla hrozný zánět močového měchýře), ale pak to zas přejde. Bolí mě i v tříšlech, asi jak se to tam roztahuje a klesá mi dolů. Prostě taky mě všude píchá a bolí. Už chci taky rodit!~t~ Hrozně mě to otravuje a vysiluje. Ještě, že mám tak úžasnou dcerku, že když vidí, že ležím, tak už ani nic nechce kromě jídla.~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.