| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jejka, co je to za novoty z ranní moči? Musím vždycky dát vzorek a nahlásit kolik to bylo mililitrů a za jak dlouhou dobu, aby tam dokázali propočítat propustnost za minutu... To jsem z toho janek.
Glykovaný: V těhu byl rekord 4,7, ale nejčastěji tak kolem 5,0. Zato teď jsem měla 6,8 ~:( a cholestrol 6,0 ~Rv Tak uvidíme, jak to bude dál. Ještě bych ráda jedno těhu stihla.

K té Tvé hodnotě, pokud si Tě pozvala, až za dva měsíce, tak to asi nevypadá moc urgentně... Jednou jsem měla v krvi strááášně vysokou hodnotu kreatininu, tak mi volali, ať druhý den přijedu na odběry a raději i s taškou do nemocnice, že je to urgentní a že mi asi selhávají ledviny, tak jsem noc nespala a ráno jsem měla krev normální, tak to zdůvodnili tím, že se asi tehdá zaměnili zkumavky... Ale fakt to byl fofr, určitě by mě nenechali čekat dva měsíce do další kontroly.

Držím palce!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.