| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsi v průšvihu, zatím skoro žádné výdaje nemáš, ale budou brzy, a to veliké. Začni jednat co nejdřív.
Na přítelkyni bych se vykašlala, nemůžeš zachraňovat celý svět, teď je nejdůležitější tvoje dítě. Zakrátko to poznáš. Navíc je podle mě pravděpodobné, že ona o tvém těhotenství ví.

Naopak to zvažuj z taktického hlediska - zatím spolu relativně stabilně bydlí, předpokládám, že mají společnou domácnost.
Pokud ti nadále nebude platit a budeš mít v ruce rozhodnutí soudu, exekutor toho najde víc ve spořádané domácnosti páru než u chlapa čerstvě nastěhovaného do nějaké ubytovny.

Zdá se ti to hnusné? Přesvědčují tě lidé, že malé mimi nic nestojí?

A jak je pro tebe důležité, aby tvoje dítě pilo mléko?
Představ si situaci, že nebudeš moci kojit a tvé dítě bude závislé na umělém mléce. Moje děti ve dvou letech, kdy už pily mléko jen 3x denně, propily 2.000 Kč na osobu. Co je pro tebe důležitější - jestli bude mít tvé dítě mléko nebo jestli "uděláš laskavost" jisté ženě? (navíc si piš, že ona to za laskavost nebo ohleduplnost rozhodně pokládat nebude)

Velké dítě (moje jsou malé, takže každé normální dítě je pro mě velké), které pije 180–240 ml 6–8 x denně bude potřebovat na Nutrilon i 3–4 tisíce.
Počítej zkrátka se všemi eventualitami...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.