| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kikino děkuju ještě jsem nezkoušela. Moje holčička je hrozně nežravá, je to zoufalství, zakládala jsem tady kvůli tomu nejedno téma. Ráda bych už začala zkoumat, proč je tak malá a hubená má 13 kg- za poslední rok nepřibrala ani deko a půl kila zhubla. Nejprve jsem jí chtěla udělat právě testy na alergie, celiakii (posledně udělali náběry a pokazili vzorek), na železo apod. Potom se teprve vrhnu na úvahy o růstovém hormonu

Podotýkám moje doktorka o ničem nechce slyšet, prý je holt drobnější no a co, absolutně neřeší i její váhové výkyvy směrem dolů. Je to pro mě náročný si to oběhávat, když si ani nemůžu sehnat žádanku- musím přes známé doktory a obcházet ji. Na tohle je fakt hrozná, ale jinak je výborná diagnostička, takže jí nechci měnit. Třeba má pravdu a holka je OK. Už mě i napadlo, jestli holka nemá cukrovku, protože se jí v moči objevil náznak ketolátek (jenomže to při zánětu moč. cest a to prý nic neznamená).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.