| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já měla ještě tu starou, se 4 zabržďovacími kolečky a SUPER, SUPER~R^!!! Teď už se dělá ten první pár nepohyblivý a tak se ta židlička, když v ní sedí dítě a má víc jak pár kilčo, hůře přemisťuje. I přes to je ale fak téměř bezkonkurenční - polohovací všemi směry a na všechny možné způsoby, dá se jednoduše ovládat a odstrojovat, rozhodně doporučuju!!!

Má nezávisle polohovací opěrku zad i nohou, což je velká výhoda - pokud v ní batole sedí a zvedneš mu jen nožky, prakticky nemá šanci se z ní dostat (pokud není připoutané 5-ti boďákem), protože nepokrčí nohy tak, aby se vysoukalo zpoza pultíku - který je také možno na 3 polohy přisunovat a odsunovat, nebo třeba jednoduše celý odendat.~R^

Prodávala jsem ji až před měsícem, ale do té doby ji Kubča využíval - ne sice už výhradně, ale rád v ní maloval, nebo třeba svačil a občas se tam prostě jen uvelebil, že je miminko:). to už jsem ale měla strach, aby neruplo stupátko podnožky - naštěstí vydrželo:).

Synek když byl miminko hodně špadně spal a téměř se nedal přenášet, protože se vzbudil a pak plakal a nebyl k utišení. Občas se mi stávalo, že mi v ní usnul a pak nebyl problém ji vypolohovat do lehu a on se v ní prospinkal.

Určitě doporučuju!!~R^~g~~R^~g~~R^~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.