| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

tak jak ve všední den nemůžu děti vzbudit tak dnes už jsou vzhůru~o~~o~~o~a já myslela,že se vyspím~n~

Vladi tak u Váji už brali A,E,I..mají jako češtinu-slabikář,pracovní listy ke slabikáři a písanku a zasobník s písmenama..
k Matice nějaký žlutý pracovní sešit+samozřejmě zasobník s číslama a puntíkama:),angličtinu mají knížku Happy House+pracovní sešit+normál sešit a pak prvouku..
a to je myslím vše..Když nepočítám žakovskou(jmenuje se to notýsek a je s krtečkem od Milera)a normál notýsek na sdělení..

Váju taky puštím nakoupit rohlíky,mlíko,ale jen k nám za roh,tady všude jsou hrozný silnice,kulaťák takže ať balet,škola blízko vše přes šílenou silnici:(takže to se fakt bojím..což o to,když je světelný přechod tak to Val zvládne,ale nedejbože zahlídne na druhé straně někoho známého a je schopná skončit do silnice~o~~o~

Sylvo jo jsem spokojená,konečně si připadám jako trošku duležitě ahlavně mám pocit,že mojí práci někdo ocení,což doma fakt nebylo~;)a hlavně mi příjde i Kryštof spokojenější co chodí do školky,už jsme si lezli na nervy a on když je se mnou tak to je prevít,ale te´d po školce je hodnej a ve školce si ho chválí jak je samostatnej,jak se sám oblíká.jak krásně poslouchá atd...

no jdu vařit Vája má slíbeno od 10hod,že se může koukat na Camp rock 2 je premiera Disney Channel a taky chce soutěžit o kytaru Evy Farný~a~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.