| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já Ti nevím Terezo, ale úplně z Tebe čiší nenávist. Ublížila nějak i Tobě? Jinak Tě chápu, jak to celý asi myslíš. Ale láska si nevybírá a lidi se prostě do sebe zamilujou a může to být naprosto hloupej chlap a moc chytrá ženská nebo úplně rozdílné povahy, vrstvy, věkové rozdíly. Prostě je to ta zapeklitá chemie a prostě s tím člověk nic neudělá. Ale ona taky nebude zase tak příšerná, asi temperamentní, zvláštní, ale na každým je něco alespoň trochu zajímavého nebo zvláštního, co někoho může dost lákat a tak. V tomto člověk nikdy nenajde logiku. Ale třeba kdyby jsi s ní mluvila nebo ji lépe poznala, tak bys zjistila, že třeba není tak hrozná :-) Já třeba jsem taky takový oheň, když se naštvu a to pak jde veškerá logika bokem, i rozum a všechno. Nikdy jsem nebyla tak zlá na nikoho, jako na svého "partnera" a přitom bych řekla, že jsem mezi lidmi docela oblíbená. Jeho nohsledky mne nenávidí a přitom mne vůbec neznají. Jak tenkrát, když jsem četla sms od jeho milenky, psala, že se mu nediví, že je alkoholik, protože po 8.letech se mnou by byl každej alkoholik a že jsem magor. Přitom mne ta daná dotyčná prostě zná jen z vyprávění od něj. Neříkám, že bych byla úplně "průměrná", ale jsem normální člověk, kterej prostě žije, jak umí, snaží se žít dobře a prostě když ho někdo hodně naštve, tak se dokážu fakt rozohnit :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.