| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, vím jak Ti je, já to zažívala před 3mi lety.

Babičku jsem si vzala k sobě a starala se o ni posledních 6 let. Dožila se skoro 94 a když se přiblížil konec, bojovala jsem o to aby mohla být do poslední chvíle u nás. Bohužel posledních pár dnů strávila v nemocnici.
Ač člověk ví, že to přijde, bolí to hrozně. Mně bylo tak strašně smutno, že to normálně fyzicky bolelo ...

Utěšovala jsem se tím, že babička prožila všechno co prožít měla, těšilo mě i to, že jsem se o ni mohla starat. Ale zhojil to až čas. Teprve za 6-7 měsíců jsem byla schopná "vědomě" na ni zavzpomínat a neuřvat se u toho. Nadruhou stranu - popláču si ještě dneska. Ale tak nějak jinak ... s láskou .. ~s~.
A vůbec si nedokážu představit tu hrůzu oplakávat někoho, u koho ta svíčka prostě ještě dohořet neměla. Mladého člověka, či dítě.

Přeju hodně sil a koneckonců - vždyť se to třeba ještě může změnit. Však zázraky se taky dějí ~;(( .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.