| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

loonette, imigrace není snadná a není pro každého..ale to asi Shalis ví, protože sama teď v česku nežije, pochopila jsem že je v UK. Začátky jsou prostě krušné. Jestli ta věta o tom, že někdo přijde do hotového a pak vychvaluje Kanadu do nebes platila na mě, tak věz, že než jsem se odstěhovala sem, žila jsem i v jiných zemích a bez zázemí...žila jsem i jeden čas na ulici, ale brala jsem to tak že to byla moje volba, a hlavně neplakala jsem na netu že je to tam strašný a do jaký že to příšerný země jsem přišla...nikdo mi nedržel pistoli u hlavy když jsem opouštěla české luhy a háje, šla jsem dobrovolně ~j~


Xeni, holka...tvoje výlevy bývaly zábavný a celkem srozumitelný. Ale časy se asi mění nejenom v kanadský legislativě...moc nechápu co píšeš, zkus příště použít pár odstavců a nebo aspoň rozdělit myšlenky mezi věty.

Proč nemá jakási bublinka papíry fakt netuším, neb nejsem imigrační úředník co se zabývá jejím případem. Jak jsem psala, já jsem se přistěhovala do kanady s papírem že jsem permanent resident, takže jsem se tomuhle vyhla. Mimochodem to bylo v době první romské imigrační vlny, víza byly tenkrát zavedená, takže spojitost tam asi nebude. ~;)
Zbytku tvého příspěvku moc nerozumím, takže ti nepomůžu. Prosím tě neber to jako útok, ale nebereš nějaký léky? Fakt zníš zmateněji než normálně.


Každopádně, Shalis...tohle není nejlepší forum kde získat informace o imigraci do Kanady, je tu moc negativních a ublížených emocí, lidí co by hrozně rádi do česka a nemůžou, lidí co si všechno představovali pěkně v růžovým a ona je realita jinde...jestli budeš chtít nějaký neplačtivý informace, tak mi napiš na email (inkalo@seznam.cz) . Před pár lety se mi sem přestěhoval bratranec, vloni dva kamarádi z česka, několik z jiných dalších zemí...takže mimo tohle dění tak úplně nejsem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.