| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Káťo, držím palce, smekám a obdivuji~R^

Ivi, mluvíš mi z duše. Naši nejsou naštěstí takoví závisláčci, i když neustále jeden na druhého myslí, ale zároveň jsou schopni se bez sebe obejít. Předevčírem mě Matěj trošku překvapil, spí v pokoji s tím starším Kubou, který byl na víkend u babičky. V neděli večer začal vylézat z postele a pořád dokola opakovat, že nemá rád Kubu a nemá a nemá a stále dokola, bezdůvodně z ničeho nic. Kuba ještě nebyl doma, trochu se s tatínkem opozdil, tak říkám Matějovi, proč to povídá... pak jsem se ho zeptala, jestli se mu po Kubovi stýská a on se celý rozplakal, a že se mu stýská a byl k neutišení. Tímto mi potvrdil, že i když se mezi sebou stále žerou, pošťuchují, mají se rádi a potřebují se. Podobná situace s Honzou, který se nejednou zastal Kačky, že ať na ni počkám, že taky nepůjde, a že ji tam a onam nenecháme...~m~
Loni když byli kluci ve školce zvlášť, vše probíhalo bez problémů a teď když jsou spolu mám trošku obavy, že jim to škodí, že jsou schopni existovat sami za sebe, ale tato situace jejich vazbu posiluje, nevím jestli pozitivně. Kača ta je úplně jiná, skoro jako by nebyla ani jejich trojče, prostě jen starší ségra a jsem za to ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.