| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny maminky a jako povzbuzení pro ty, které se třeba snaží dlouho a neúspěšně odplínkovat svoje ratolesti, tu uvádím svojí zkušenost z několika posledních dní - mám téměř 3 letého syna, kterému jsem zhruba od 1,5 roku průběžně nabízela nočník, nesedl na něj ani za nic, řval, utíkal, nikdy do něj nic neudělal...až do tohoto pondělka. Je mi jasné, že mne tu asi někdo napíše, že ve 3 letech je to pozdě a hanba, nebo moje nedůslednost apod., ale svého syna dobře znám, má svoje tempo a svojí hlavu a pokud se on sám pro něco opravdu nerozhodne, tak s ním nehne nikdo a nic (ani všemožné odměny apod.). V pondělí jsem se to rozhodla znovu zkusit, sundala jsem plínku a přepírala asi šestery tepláčky a ponožky, večer si byl ochotný sednout na nočník oblečený, v úterý už to byly jen troje tepláčky a odpoledne si SÁM začal sedat na nočník i stahovat a natahovat tepláky a od včerejška si chodí sám a nemusím se ho pořád ani ptát, někdy má mokrý flíček, že to nestihne, ale spíš většinou ne...a dneska se už i sám vykakal a neprala jsem zatím tepláky ani jednou~:-D. Úplně vyhráno ještě nemáme, samozřejmě má plínku ven a na spaní, ale to teď zatím neřeším... Takže vy, co jste na tom byli podobně, nezoufejte a počkejte, ono to jednou přijde a bude to pak asi i mnohem jednodušší, stejně jako u nás.~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.