| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenže to je právě otázka, jestli Justify fakt chce podporu v tom, aby se ona sama někam pohla.

Osobně mám pocit, že vůči konstruktivním reakcím je imunní, takže se nedivim, když někdo dojde k závěru, že je čas pojmout to jasně a stručně - bez obalu.

Netroufla bych si hádat, co může bejt ve výsledku víc ku prospěchu.

Mám zkušenost, že jsem dělala vrbu někomu, kdo díky tomu, že se u mě vykecal a vysvětlil mi, proč moje návrhy řešení nejsou využitelný, nabral sílu pokračovat dál ve stejnym bahně. Teprve když jsem to po nějakých dvou letech stopla - že když dotyčnej nehodlá situaci řešit, tak já to už odmítám furt dokola poslouchat, tak dotyčnej už neměl jak jinak si ulevit a byl donucen začít řešit. Když teď vidim stav po změně, jediný, čeho můžu litovat, je, že jsem to nestopla ještě o něco dřív.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.