| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminky,

vsechny Vas moc zdravim!!!

Vcera jsme byli na druhem ultrazvuku a konecne vime, ze Tobisek bude mit ................................................... malou sestricku!!!

Byl to krasny zazitek, doktor uzasny, vsechno komentoval, podrobne zkoumal a vysvetloval nam co prave vidime, mluvil k brisku, kdyz se pokousel posunout miminko do jine pozice... Nadhera!!!

Ackoliv jsme si mysleli (a vsichni okolo), ze to bude kluk, jsme NADSENI .... a zaciname videt "la vie en rose"... ;-) Tobisek uz to vi a s radosti to oznamil tchanovcum (je u nich na prazdninach)...

Muzu vam rict, ze opet nemuzu rozdychat reakci tchyne:

"To snad ne, no ja jsem strasne zklamana. Doufala jsem, ze to bude kluk. Ruzove uz bylo dost."....... byt v te chvili vedle ni, neco po ni hodim (rikala to pred Tobiskem)! Pak ji asi doslo co rekla a dodala, ze hlavni je, ze ma vsechno co ma mit a je zdrava...

Pro vysvetleni: moje svagrova pred mesicem porodila treti holcicku Angele (+ prvni je kluk) a tak meli po tri mesice az do porodu doma skoro celou rodinku (bez tatinka).

A pak mi jeste rekla, ze stejne nemuze byt roztomilejsi nez Tobik, ktery je hodny a slusny... za vse dekuje a bla bla bla!

A chce blondynku s modryma ocima! Proste diplomacie sama (kdyz jsme ji z porodniho salu oznamili, ze Tobias se jmenuje Tobias, rekla nam: "To je vtip?") !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gigi mi rika, at si z toho nic nedelam, ze znam jeho mamku a jeji takt... ale i tak me to hrozne vzalo.

Nasi jsou nadseni, pohlavi je jim ukradene, budou radi za oboji! U me i u segry!

At zijou nakupy, netroufla jsem si kupovat ve slevach, dokud jsme nevedeli co to je... po modre to bude zmena!!!

Gigi se me po vychodu z nemocnice ptal: "A co budeme delat s temi tunami obleceni co mame doma?" ...

Jdu se pripravit do prace!

Hezky den Vam vsem!

P.S.: S CAF mam jednu radu: existuji "permanences" CAF (u nas v Centre Social, kde pracuju kazde pondeli), kde se takove zadosti vyrizuji celkem rychle...



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.