| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

byla jsem tam s dcerou hospitalizovaná loni jeden týden (bylo jí cca 2,5 roku). Oddělení je fajn, je tam hrací koutek, kde je dětská kuchyňka, dílnička pro kluky, kostky, panenky, kočárek, auta, spousta knížek, pastelky,... Jí se v jídelně - děti, rodiče si můžou přikoupit jídlo, ale chodí si na/pro něj do nemocniční kantýny. Já jsem v tu dobu byla těhotná, takže jsem měla nárok na stravu, kterou mi vozili spolu s dětskými jídly na oddělení.
Sestřičky jsou perfektní, hlavně staniční je úžasná. Jen jedna sestra je teda taková, jak bych to řekla..., zvláštní.~d~ Starší (tipuju k šedesátce), vyšší, na krátko. Tak tu doporučuju nebrat moc vážně a bavit se radši s ostatními sestrami.

Jinak, na všechna vyšetření jsme šli hned, všechno se vyřídilo během jednoho dopoledne, ale je pravda, že jsme byli přijatí v akutním stavu.

A ještě by ses měla připravit, že na oddělení bývají i poměrně těžké případy (mentálně postižení, epileptici, atd.), takže v noci bývá občas křik a je to nepříjemný. Ale jinak jsme tam s ostatními rodiči dobře komunikovali, koukali jsme společně večer na televizi, povídali. Když pominu ty blbý okolnosti, za kterých jsme tam byli tak to vlastně bylo docela fajn.~R^

Kdybys ještě něco chtěla vědět, klidně se ptej.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.