| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tento problém mám už několik let...objevovalo se mi to cca 4-6x ročně, vždy zabtaly ATB, dle jednoho krčního lékaře se jedná o chronickou angínu.
Letos už "to" mám po šesté, ATB nezabírají - teda dokud je beru, je krk ok, ale jak přestanu, do dvou dnů zhnisá a vyběhnou čepy na mandlích. Krevní testy mám prý luxusní, nikde žádný problém, snad jen nepatrně zvýšené jaterní testy, ale to prý asi z tolika ATB za poslední dobu. Takže podezření na mononukleozu tímto padá. Nikdo neví, co se mnou, léky už mi na to žádný nedali, protože je to prý nejspíš virového původu, mám ležet a hodně pít. Krk mě bolí, polykat skoro nemůžu, oder z úst je taky nechutný....ale v podstatě jsem zdravá. Ještěže je to v krku viditelné, jinak by mě asi nařkli, že si vymýšlím.
Poraďte, co by na to mohlo zabrat...máte někdo podobnou zkušenost? Momentálně cucám pastilky Tantum Verde snad po kilech, ty jediné na chvíli uleví od bolesti.
Jo, na vytrhnutí mandlí to není, protože testy vyšli ok, ASLO také a v krku mám běžnou mikrofloru. Takže to ani není ta chronická angína. Tak nevím.....je toto normální?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.