| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oliverko, co na tom je jedna paní povídala? Já sama jsem byla hubená a štíhlá do chvíle než jsem začala brát HA - a od té doby jen válčím s kily - znám takových bohužel řadu. Ty ne? Ty nevíš, že jsou kortikoidy super a v podstatě byly převratným vynálezem, ale že s nimi ve všech podobách musí opatrně???
Jaké míchání hrušek z jablky? Všechno má dvě strany mince - dobrou, ale může mít i špatnou - zkrátka jako u všeho a je čistě na zakladatelce, jak se rozhodne.
Kdekoliv se dostanu k dr. a začne mi vnucovat kortikoidy, tak první se ptám na důvod a jaký rozsah budou mít.
Proč se všude při sonu prsů první ptají, jak často a jak moc dlouho byla brána HA? Proč se tak brojí proti užívání kortkoidů vnitřeně, vnějšně? Protože tam prostě rizika jsou, jak velká nebo jak malá nikdo neví.
Ano zakladatelka chce udělat super čin, proč ne?

Ad odkazy - není potřeba abych já tu něco hledala. Myslím, že když se klepne do vyhledavače kortikoidy, tak si může zakladatelka do syta počíst, jak na jednu stranu umí pomoct jsou-li potřeba, ale jak zároveň můžou i ublížit jsou-li dávány zbytečně.
Ad hormonální rovnováha - co čekáš v době, kdy je HA tak obrovským výdělkem pro ně a všechny v tomhle řetězci zaangažované. Proč i tady se tolik žen už brání HA brát...?
Já zakladatelku nehodlám přesvědčovat, aby do ničeho takového nešla, - to ani náhodou. Vážím si takových, ale nebudu jí zamlčovat, že hormony když nejsou potřeba pro její zdraví jsou prostě navíc a jak si s tím naloží je čistě její věc ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.