| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brebberry:

"vůbec nevím, co si mám s inzerentem počít? Konečně o mě má někdo zájem (ozval se) a chce se se mnou znova sejít...a já najednou vůbec nemám potřebu...NĚCO mi na něm nesedlo. Jasně, kdyby se na mě včera vrhnul, tak by mi to bylo nepříjemný, ale - prostě pak mě večer v posteli napadlo, že v posteli to s ním musí bejt děsná nuda (třeba mu fakt křivdím, jsem děsná) a že dokonce ani nemám chuť to testovat...

Hele, nebyl to nebleju, dala bych mu další šanci:
Nebo spíš sobě:-)))

Očuchej si ho, zkušebně ho polib-
když se ti bude hnusit, nemá smysl to lámat přes koleno.

A především si ujasni, ža TY NEHLEDÁŠ Zasraného romantika,
i když zasraní romantici jsou zatraceně přitažliví-
jo a je to ten uragán,
jo a na prvním rande ti plesknou mokré kalhotky o zem,
jo a....
je to pak strašněj průůůůser! :-)

Hele, nepsala jsi náhodou že očekáváš horší časy a že by se ti hodila opora?
Není náhodou starší brácha dooost dobrá opora?

Zkladní pravidlo je, že v tvé (naší) situaci
má být VÍC zamilovaný ON
než TY
Tobě má být příjemný, milý, má tě rozesmát-
má ti být příjemné ho líbat-
ale nemáš kvůlu němu ztrácet hlavu-
máš to být ty, kdo má navrch!


Pro vysvětlení- má poslední "mimochodní(na štěstí pro mě)" srážka se Zasraným romantikem-
jeden den své (ex)milence (a spolupracovnici) brečel nad tím, jak je doma nešťastný,
že se měl rozhodnout jinak, měl být s ní...
že bez ní nemůže být, že je tak jedinečná, úžasná, že nikoho takového nikdy nepotkal...
co všechno by pro nin neudělal, ať jen si ona řekne- vystaví hrad, zabije draky...
Druhý den, si přišla kvůli nějakému průseru poplakat ona jemu-
a při té příležitosti (protože to byl velký průser)
projevila touhu být ochraňována a řekla mu, že taky lituje, že nemohou být spolu.
Další den přivedl Zasraný romantik do práce svou manželku a hrál si tam s ní na šťastnou rodinku.

Takže tak
Zasraný romantiky neee!
To je ten starší brácha lepší ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.