| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, Piškotku, ani ta první schůzka neměla "grády". A včera bychom taky ještě seděli a kecali, kdyby nás nevyhnala bouřka. Ale prostě tam necejtím to, co bych cejtit potřebovala, abych na ty schůzky nechodila jen z povinnosti...nemusí to bejt hned "zasranej roumantik", no ale prostě...já nevím. Prostě, kdyby postavili do řady 20chlapů, tak si tohohle NEVYBERU, rozumíte, to je na tom to hrozný, já s ním na ty schůzky chodím HLAVNĚ proto, že teda konečně se někomu mně zželelo, a nechci teda bejt za tu, co si ničeho neváží...pak jsme si ještě dlouho smskovali, má takový moudrý názory - ale jak tak včera přišla náhodou řeč na jeho ženu, mluví o ní s takovou měkkostí v hlase, jaká byla hezká a chytrá... (byť mu zdrhla a i předtím mu prý za ní v krátkém manželství pálil kdekdo)...jako právník, co po 6týdnech se rozhoupal že se k ní 3roky po rozvodu přece jen pokusí vrátit...odmítla ho, ale on se rozhodl, že teda zbytek života stráví ve vzpomínkách, mě ~4~, protože chce být "věrný" těm vzpomínkám, no a hlavně aby byl "pro jistotu" volnej, KDYBY si to třeba přece jen rozmyslela...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.